Dzień Dziecka z Volvo, 28 maja,

odkryj z nami nowe pasje

Uwaga! Wiadomość z ostatniej chwili: 28 maja w godz. 10:00-14:00 Dzień Dziecka z Volvo po raz pierwszy w nowym salonie przy ul. Torowej 14. Bez gier komputerowych i  ciągłego bycia online, ale za to z niezwykłymi przygodami! – Brzmi ciekawie?

 

Przeżyj z nami niezapomniane emocje podczas Dnia Dziecka.

Mali odkrywcy mogą spróbować swoich sił za kierownicą elektrycznego modelu Volvo i poznać zasady ruchu drogowego, zobaczyć jak powstają desery molekularne oraz co najważniejsze spróbować zupełnie nowych smaków. Ale to tylko początek atrakcji. Fundacja Pszczoła oraz Fundacja Ratuj Ryby pokażą, że życie eko jest niezwykle ciekawe i pełne intrygujących doświadczeń.

Nasze warsztaty edukacyjne dostarczą dzieciom możliwości do odkrycia nowych pasji.

Przez cały dzień towarzyszyć nam będzie nasz Łoś Lagomek z licznymi niespodziankami.

Najmłodszych, ale nie tylko… Przedstawiciele Fundacji Pszczoła oraz Fundacji Ratuj Ryby zapraszają na spotkanie edukacyjno – warsztatowe, podczas którego porozmawiamy o środowisku naturalnym, jego zasobach, świadomym życiu i trosce o nasz ekosystem. Ale na rozmowach się nie skończy! Przez cały dzień będzie można wziąć udział w warsztatach:

Dzieci wraz z przedstawicielami Fundacji Pszczoła zbudują m.in. duży hotel Volvo dla zapylaczy, który zostanie przewieziony do Ogrodu Społecznego i pasieki w Pile. Najaktywniejsi uczestnicy warsztatów otrzymają własny domek dla zapylaczy, aby umieścić go na balkonie lub działce i poczekać na lokatorów. Ponadto w programie: tworzenie domowego kompostownika, wykonywanie świeczek z odlewów woskowych oraz wspólne malowanie obrazu farbami akrylowymi. - Zarażamy naszą pasją wszystkich chętnych w każdym wieku. To będzie bardzo intensywna i twórcza sobota. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się co mogą zrobić, aby wspomóc ochronę pożytecznych owadów, dlaczego pszczoły są tak ważne dla naszego ekosystemu i że wcale nie trzeba mieć ogrodu, żeby czerpać korzyści z własnego kompostownika. Chyba już każdy wie, że bez pszczół nie będzie nas. Choć na co dzień nie zdajemy sobie z tego sprawy, to zawdzięczamy im nie tylko jedzenie, ale również ubrania, leki a nawet poranną kawę - mów Bożena Wola, Prezes Zarządu Fundacja Pszczoła.

Przedstawiciele Fundacji Ratuj Ryby opowiedzą ciekawostki o życiu ryb, ichtiologii, ekologii ekosystemów wodnych, a w części warsztatowej zaproszą uczestników do wykonania ekomagnesów i przypinek oraz ekologicznych bawełnianych toreb na zakupy – Wspólnie w sobotni poranek w formie zabawy i przyjemnej edukacyjnej rozrywki zatrzymamy na chwilę pędzący czas, aby zastanowić się co możemy zrobić, żeby wspomóc nasz ekosystem - mówi Sebastian Staśkiewicz z Fundacji Ratuj Ryby.

A nieco starsze dzieci? Bo przecież w każdym z nas żyje dziecko! – Też nie będą się nudzić!

Przez cały dzień będzie można przetestować wybrany model Volvo, także nowe elektryczne C40 oraz XC40.

Przybliżymy zasady kompostowania i pokażemy, że nawet mieszkając w bloku z powodzeniem można zarządzać odpadami. Porozmawiamy także o bezpiecznym przewożeniu dziecka w samochodzie i dlaczego Volvo zaleca, aby najdłużej jak to możliwe dzieci siedziały tyłem do kierunku jazdy.

A na deser? –  trochę magii! Zjawiska fizyczne i chemiczne zastosowane w kuchni w widowiskowy sposób. Spróbujemy m.in.  Musu z czekolady usmażonego w ciekłym azocie, strzelającego sorbetu, dymiącego koktajlu serwowanego na suchym lodzie, czy truskawkowej śmietanki - Brzmi intrygująco?

A dla największych dzieci wyjątkowa okazja na niecodzienne zakupy w Volvo!

Specjalna oferta z okazji Dnia Dziecka! 10 wyselekcjonowanych gotowych do odbioru samochodów, a w prezencie akcesoria o wartości 10 tys. zł.

pARTs

Biżuteria pARTs to pomysł na połączenie energii kobiet z energią mężczyzn. Każdy element pARTs jest unikatowym rękodziełem będącym wyrazem pasji do motoryzacji i miłości do pięknej biżuterii. Poznaj najnowszą kolekcję NATURAL, która została przygotowana z wykorzystaniem próbników lakieru oraz tapicerki skórzanej Volvo.

Dla Gości Dnia Dziecka Volvo przygotowaliśmy specjalny 10% rabat na wszystkie kolekcje.

Szczegóły w recepcji salonu Volvo na ulicy Torowej oraz pod numerem telefonu 516 187 178.

Jeśli masz zużyte kredki weź je ze sobą.

Dlaczego?

Przekażemy je dla Wolontariatu Kolorowe Kredki.

Z pozyskanych materiałów szyte są kolorowe piórniki, które zostają zapełniane odrestaurowanymi kredkami i zawożone do szpitali, szkół przyszpitalnych i innych organizacji związanych z dziećmi.

Drewniane kredki, które są w gorszym stanie, są przerabiane na kredkową biżuterię. Dochód ze sprzedaży kredkowej biżuterii przeznaczany jest na akcję „Niewidzialny Mikołaj” i „Dobra Wróżka” oraz na maltretowane dzieci.

To akcja proekologiczna wspierająca recykling i ucząca dzieci ograniczania konsumpcyjnego stylu życia.

Zapraszamy 28 maja w godz. 10:00-14:00 do naszego salonu przy ulicy Torowej 14.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 61 278 97 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Firma Karlik otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Firma Karlik

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.