Tu i teraz

wyjedź już dziś nowym Volvo z naszego salonu

Warto być tu i teraz z Volvo i już dziś wyjechać nowym samochodem bez czekania.

Poznaj ofertę bogato wyposażonych modeli Volvo Plug-In i wybierz swój wymarzony samochód dostępny na miejscu.

Dlaczego warto?

5 modeli Volvo Plug -In dostępnych na miejscu

Korzyść nawet do 106 562 zł

Chcesz cieszyć się niespotykaną wcześniej wydajnością i komfortową, ekologiczną jazdą? Sprawdź dlaczego wybrać hybrydę plug-in.

W hybrydowych modelach plug-in doskonała współpraca silnika elektrycznego i spalinowego umożliwia optymalną wydajność, zmniejszoną emisję spalin, płynną, dynamiczną jazdę oraz znaczne obniżenie zużycia paliwa.

2,4 l./100km* – Samochód hybrydowy typu plug-in
XC60 Recharge (T8 AWD)

8,4 l./100km* – Samochód z silnikiem spalinowym
XC60 (B6 AWD)

* Zużycie paliwa (w cyklu mieszanym) Podane wartości zużycia paliwa zostały określone zgodnie z WLTP. Faktyczne zużycie paliwa osiągane w rzeczywistych warunkach różni się w zależności od stylu jazdy i innych czynników zewnętrznych.

Volvo XC40 Recharge T5 Plug-In Inscription Expresion 180 +82 KM już za 189 200 zł, mniej o 25 700 zł

Samochód z 2020 roku o niskim przebiegu 10 km. Tapicerka tekstylna City Canvas Charcoal wykończenie wnętrza aluminium Urban Grid, bezkluczykowy dostęp i uruchamianie pojazdu, tylne czujniki parkowania, system wspomagający unikanie kolizji, układ utrzymania pasa ruchu, tempomat, komunikacja pomiędzy pojazdami – ostrzeganie o śliskiej drodze i światłach awaryjnych, Volvo On Call, Android Auto i Apple Carplay, nawigacja Sensus, przewietrzenie oraz ogrzewanie kabiny ciepłem szczątkowym po wyłączeniu silnika.

Krzysztof Kantorski
Starszy Doradca Handlowy
784 347 136
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Volvo XC40 Recharge T5 Plug-in Inscription 180 + 82 KM już za 201 540 zł, mniej o 50 140 zł

Tapicerka skórzana Arianne Red, wykończenie wnętrza Naturalne drewno Driftwood, aktywny tempomat i Pliot Assist II generacji (możliwość jazdy autonomicznej), system bezpieczeństwa Intellisafe Surround, nagłośnienie Harman Kardon, panoramiczne okno dachowe, kamera parkowania 360 stopni, asystent parkowania równoległego i prostopadłego (Park Assist Pilot) wraz z tylnymi i przednimi czujnikami parkowania, podgrzewana szyba przednia, Android Auto i Apple Carplay, nawigacja Sensus, zdalne uruchamianie silnika poprzez VOC.

Krzysztof Kantorski
Starszy Doradca Handlowy
784 347 136
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Volvo V90 T8 AWD Recharge Inscription 303 +87 KM Już za 298 200 zł, mniej o 99 390 zł

Samochód z 2020 roku o przebiegu 10 km. Fotele komfortowe z tapicerką skórzaną Nappa, wykończenie wnętrza naturalne drewno Linear Walnut, nagłośnienie Harman/Kardon, przednie i tylne czujniki parkowania, kamera wspomagająca parkowanie tyłem, funkcja masażu w fotelach przednich, pakiet czystego wnętrza z systemem wstępnej wentylacji auta w momencie otwarcia samochodu, ogrzewanie parkingowe z możliwością programowania czasu, rolety przeciwsłoneczne w drzwiach tylnych, system Bezpieczeństwa Intellisafe Surround, układ utrzymania pasa ruchu, aktywny tempomat, funkcja ułatwiająca jazdę w korkach, Distance Alert.

Szymon Wieczorek
Starszy Doradca Handlowy
539 770 787
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Volvo V90 T8 Twin Engine Plug-In Hybrid 303 + 87 KM Inscription już za 302 790, mniej o 88 020 zł

Samochód z 2020 roku o przebiegu tylko 5 km, napęd na 4 koła . Fotele z tapicerką skórzaną Nappa, perforowana, wentylowana, wykończenie wnętrza - Naturalne drewno Linear Walnut, gałka zmiany biegów ze szkła kryształowego Orrefors, przednie i tylne czujniki parkowania, kamera wspomagająca parkowanie tyłem, funkcja masażu w fotelach przednich, system Bezpieczeństwa Intellisafe Surround, usługa Volvo On Call z hotspot WiFi, Android Auto i Apple Carplay, nawigacja Sensus

Szymon Wieczorek
Starszy Doradca Handlowy
539 770 787
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Volvo V90 T8 AWD Plug-In Hybrid 303 + 87 KM R-Design już za 319 688 zł, mniej o 106 562 zł

Samochód z 2021 roku o niskim przebiegu 5 km, rolety przeciwsłoneczne w drzwiach tylnych, bezkluczykowy dostęp i uruchamianie pojazdu, adaptacyjny tempomat, system wspomagający unikanie kolizji, system bezpieczeństwa Intellisafe Surround, kamera parkowania 360 stopni wraz z czujnikami przednimi, tylnymi i bocznymi, dach panoramiczny, system poprawy jakości powietrza z jonizacją PM 2.5, nagłośnienie Bowers&Wilkins.

Krzysztof Kantorski
Starszy Doradca Handlowy
784 347 136
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 61 278 97 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Firma Karlik otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin