Volvo w najmie?

Sprawdź co zyskasz

Sprawdź wynajem długoterminowy Volvo z korzystnym finansowaniem od mLeasingu. Wybierz ofertę i model dokładnie taki, jaki potrzebujesz. Zapnij pasy i ruszaj w drogę nowym Volvo.

Szukasz samochodu do odbioru jeszcze w tym roku?

Znaczenie mają dla Ciebie bezpieczeństwo, pewność, ale przede wszystkim wygoda? – Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Sprawdź ofertę Volvo w najmie długoterminowym na okres 36 miesięcy.

Ciesz się nowym Volvo na swoich warunkach, dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

 #lagom

Co zyskujesz?

  • Nowy samochód jeszcze w 2022 roku.
  • Spokojną głowę – odbierasz nowe Volvo z 3-letnią gwarancją fabryczną.
  • Składany hak holowniczy.
  • Po upływie okresu najmu możesz zwrócić do nas samochód lub masz prawo pierwszeństwa przy wykupie.
  • Korzystne finansowanie, nie spłacasz całej wartości samochodu, a koszt jego użytkowania.
  • Z łatwością możesz zmienić samochód na nowy po upływie okresu najmu.

Najem na 3 lata

10% opłaty wstępnej

Limit przebiegu 15 000 km/rok

Volvo XC60 B4 Core (197+14 KM), benzyna od 2260 zł/m-c

10% wpłaty własnej: 16 318 zł

Koszt wykupu samochodu po okresie najmu: 113 268 zł

Kolor Silver Dawn, tapicerka tekstylna w tonacji czerni, wnętrze w tonacji czerni, aluminiowe elementy ozdobne, podsufitka w tonacji jasnej Blond, dwustrefowy system klimatyzacji, ogrzewanie i wietrzenie kabiny ciepłem szczątkowym po wyłączeniu silnika, tempomat, tylna kamera parkowania, układ monitorowania pasa ruchu, system antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation, usługa Volvo Cars App, WHIPS – układ zmniejszający ryzyko urazu kręgosłupa szyjnego.

Bartosz Giczkowski
Koordynator Sprzedaży
(61) 872 90 61
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

XC60 B4 Plus Bright (197 + 14 KM), benzyna od 2285 zł netto/m-c

10% wpłaty własnej: 17 151 zł

Koszt wykupu samochodu po okresie najmu: 122 528 zł

Kolor Bright Dusk, tapicerka skórzana w tonacji czerni, aluminiowe elementy ozdobne, przednia krata wlotu powietrza w błyszczącym czarnym kolorze z chromowaną oprawą, reflektory LED, tempomat, układ monitorowania pasa ruchu, tylna kamera parkowania, system antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation, bezprzewodowe ładowanie telefonu, system Infotainment Google z nawigacją i połączeniem internetowym, usługa Volvo Cars App, ogrzewanie i wietrzenie kabiny ciepłem szczątkowym po wyłączeniu silnika, CleanZone z filtrem powietrza.

Agnieszka Michałowicz
Doradca ds. Kluczowych Klientów Flotowych
(61) 895 81 50
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Volvo XC60 B4 Plus Dark (197+14 KM), benzyna od 2311 zł/m-c

10% wpłaty własnej: 17 349 zł

Koszt wykupu samochodu po okresie najmu: 124 136 zł

Kolor Denim Blue, tapicerka skórzana w tonacji czerni, wnętrze w tonacji czerni, aluminiowe elementy ozdobne Metal Mesh, obszyta kierownica w tonacji czerni, przednia krata wlotu powietrza z czarną błyszczącą wstawką, czarne błyszczące relingi dachowe, podsufitka w kolorze jasnym Blond, tempomat, tylna kamera parkowania, tylne i przednie czujniki parkowania, system antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation, usługa Volvo Cars App, System Infotainment Google z nawigacją i połączeniem internetowym.

Jan Wojnowski
Kierownik Salonu
(61) 895 81 50
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Volvo XC40 B3 Core (163 + 14 KM), benzyna od 1816 netto/m-c

10% wpłaty własnej: 13 779 zł

Koszt wykupu samochodu po okresie najmu: 99 502 zł

Kolor Bright Dusk, tapicerka tekstylna City Block w tonacji szarości (Grey Melange), wnętrze w tonacji czerni (Charcoal). Aluminiowe elementy ozdobne Urban Grid, przednia krata wlotu powietrza z czarną wstawką i chromowaną ramką, wykończenie szyb bocznych w czarnym kolorze, ukryte końcówki układu wydechowego, ogrzewanie i wietrzenie kabiny ciepłem szczątkowym po wyłączeniu silnika, reflektory LED, tempomat, układ monitorowania pasa ruchu, tylne czujniki parkowania, system antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation, System Infotainment Google z nawigacja i połączeniem internetowym, usługa Volvo Cars App.

Agnieszka Michałowicz
Doradca ds. Kluczowych Klientów Flotowych
(61) 895 81 50
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Volvo XC40 B3 Plus Dark (163+14 KM), benzyna od 1866 zł/m-c

10% wpłaty własnej: 14 894 zł

Koszt wykupu samochodu po okresie najmu: 111 662 zł

Kolor Bright Dusk, tapicerka tekstylna w tonacji szarości, wnętrze w tonacji czerni, aluminiowe elementy ozdobne Urban Grid, obszyta sportowa kierownica w tonacji czerni, podsufitka w tonacji czerni, ogrzewanie i wietrzenie kabiny ciepłem szczątkowym po wyłączeniu silnika, Clean Zone, podgrzewana kierownica, tempomat, tylna kamera parkowania, tylne i przednie czujniki parkowania, układ monitorowania pasa ruchu, usługa Volvo Cars App, system Infotainment Google z nawigacją i połączeniem internetowym, nagłośnienie Harman Kardon.

Jan Wojnowski
Kierownik Salonu
(61) 895 81 50
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Volvo XC40 B3 Essential Core (163+14 KM), benzyna od 1873 zł netto/m-c

10% wpłaty własnej: 13 254 zł

Koszt wykupu samochodu po okresie najmu: 90 671 zł

Kolor Silver Dawn, tapicerka tekstylna w tonacji czerni, wnętrze w tonacji czerni, elementy ozdobne Origin, obszyta kierownica w tonacji czerni, podsufitka w tonacji jasnej Blond, dwustrefowy system klimatyzacji, ogrzewanie i wietrzenie kabiny ciepłem szczątkowym po wyłączeniu silnika, tempomat, tylne czujniki parkowania, ukryte końcówki układu wydechowego, usługa Volvo Cars App, System Infotainment Google z nawigacją i połączeniem internetowym.

Bartosz Giczkowski
Koordynator Sprzedaży
(61) 872 90 61
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Masz pytania?

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 61 872 90 61
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Firma Karlik otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Firma Karlik

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.