Biżuteria pARTs

Podróż jest częścią życia. Życie jest częścią niezwykłej podróży. Kolekcja pARTs powstała z połączenia pasji do motoryzacji i miłości do pięknej biżuterii.

Biżuteria pARTs to linia designerskiej marki Karlik ART zaprojektowana i wykonana przez Annę Orską. Pomysłodawczynią kolekcji jest Joanna Karlik-Knocińska, Właścicielka Volvo Firma Karlik, która połączyła w ten wyjątkowy sposób pasję do motoryzacji oraz miłość do pięknej biżuterii. Każdy element kolekcji został stworzony zgodnie z ideą upcyklingu, który zakłada przetwarzanie surowców wtórnych w produkty nowe o wyższej wartości. W naszyjnikach, bransoletach oraz brelokach pARTs wykorzystano zużyte części z różnych modeli samochodów Volvo.

Kolekcja składa się z linii damskiej i męskiej. Pierwszą tworzą naszyjniki, bransolety i kolczyki w wersji metaliczno-srebrnej oraz złotej. Poszczególne elementy linii damskiej są wzbogacone eleganckimi, czarnymi kryształkami Swarovskiego, które sprawiają, że biżuteria pARTs stanowi doskonały dodatek również do wieczorowych kreacji. Wśród elementów linii męskiej znajdziemy jedyne w swoim rodzaju spinki do mankietów, bransolety oraz breloki.

Każdy element kolekcji biżuterii pARTs to najwyższej jakości unikalne rękodzieło artystyczne, dlatego też poszczególne egzemplarze sprzedażowe mogą się różnić od prezentowanych wzorów.

Kolekcja INFINITY

Duet złota i czerni o urzekającym charakterze dla osób poszukujących oryginalnego stylu i chcących  bezkompromisowo wyrażać  swoją osobowość.

Kolekcja INFINITY  została wykonana z mosiądzu z elementami układu elektronicznego Volvo, które  pomalowano czarnym lakierem. Mosiądz w całości jest złoty, nie ściera się, natomiast  pięknie się starzeje, ciemniejąc z czasem i zmieniając swój charakter.

Cena: 450 zł

BRANSOLETA XCB2

Bransoleta z mosiądzu z elementami układu elektronicznego Volvo, pomalowane czarnym lakierem

Cena: 180 zł

KOLCZYKI XCK1

Kolczyki z mosiądzu z odlanym elementem w kształcie tłoczka Volvo

Cena: 260 zł

KOLCZYKI XCK2

Kolczyki z mosiądzu z odlanym elementem w kształcie tłoczka Volvo

Cena: 260 zł

KOLCZYKI XCK3

Kolczyki z mosiądzu z odlanym elementem w kształcie tłoczka Volvo

Cena: 260 zł

KOLCZYKI XCK4

Kolczyki z mosiądzu z odlanym elementem w kształcie tłoczka Volvo

Cena: 360 zł

KOLCZYKI XCK5

Kolczyki z mosiądzu z elementami układu elektronicznego Volvo, pomalowane czarnym lakierem oraz z odlanymi elementami w kształcie tłoczka Volvo

Cena: 290 zł

KOLCZYKI XCK6

Kolczyki z mosiądzu z elementami układu elektronicznego Volvo, pomalowane czarnym lakierem oraz z odlanymi elementami w kształcie tłoczka Volvo

Cena 270 zł

KOLCZYKI XCK7

Kolczyki z mosiądzu z elementami układu elektronicznego Volvo, pomalowane białym lakierem

Cena: 550 zł

NASZYJNIK XCW2

Naszyjnik z mosiądzu z elementami układu elektronicznego Volvo, pomalowanymi czarnym lakierem

Cena: 290 zł

NASZYJNIK XCW3

Naszyjnik z mosiądzu z odlanym elementem w kształcie tłoczka Volvo

Cena: 260 zł

NASZYJNIK XCW4

Naszyjnik z mosiądzu z odlanym elementem w kształcie tłoczka Volvo

Cena: 800 zł

NASZYJNIK XCW5

Naszyjnik z mosiądzu z elementami układu elektronicznego Volvo, pomalowany czarnym lakierem

Cena: 350 zł

NASZYJNIK XCW7

Naszyjnik z mosiądzu z elementami układu elektronicznego Volvo, pomalowany czarnym lakierem

Cena: 290 zł

NASZYJNIK XCW8

Naszyjnik z mosiądzu z elementami układu elektronicznego Volvo, pomalowany czarnym lakierem

Cena: 160 zł

PINY XCP1

Piny z mosiądzu z elementami układu elektronicznego Volvo, pomalowane czarnym lakierem

Cena: 120 zł

PINY XCP2

Piny z mosiądzu z elementami układu elektronicznego Volvo, pomalowane białym lub czarnym lakierem

Cena: 100 zł

PIN XCP3

Pin z mosiądzu z odlanym elementem w kształcie tłoczka Volvo

Cena: 360 zł

SPINKI MANKIETOWE XCS1

Spinki do mankietów z mosiądzu z elementami układu elektronicznego Volvo, pomalowane czarnym lakierem

Cena: 390 zł

BRELOK XCZ1

Brelok z mosiądzu z elementami układu elektronicznego Volvo, pomalowane czarnym lakierem

Kolekcja MACHINA

Kolekcja MACHINA, której motywem przewodnim jest charakterystyczna zieleń, wykorzystuje przede wszystkim surowe i modułowe części samochodowe, zazwyczaj w aucie niewidoczne dla użytkownika: fragmenty układów elektronicznych, nakrętki amortyzatorów, uszczelniacze półosi napędowej, czy tulejki. 

Cena: 554 zł

WISIOR W1

Z zatopionym w żywicy fragmentem elektroniki modułu SAS (czujnika skrętu) wraz z żarówką oświetlenia wewnętrznego Volvo

Cena: 794 zł

WIOSIOR KOLIA W54

Z fragmentem skrzyni przekaźnikowej Volvo TYLKO NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE.

Cena: 517 zł

BRELOK Z1

Z wtopionymi w żywicy: fragmentem elektroniki modułu SAS (czujnika skrętu), pomarańczową żarówką kierunkowskazu lusterka bocznego i białą żarówką podświetlenia przełącznika świateł.

Cena: 587 zł

MĘSKIE SPINKI DO MANKIETÓW S1

Z fragmentami elektroniki modułu świateł Volvo

Cena: 445 zł

BRANSOLETA MĘSKA BM5

Z wykorzystaniem fragmentu elektroniki modułu CEM Volvo.

Cena: 287 zł

BRANSOLETA MĘSKA BM10

Z wykorzystaniem paska napędu alternatora Volvo

Cena: 677 zł

BRANSOLETA B3

Z zastosowaniem tulejek wybieraka skrzyni biegów Volvo

Cena: 287 zł

BRANSOLETA B9

Z wykorzystaniem wiązki przewodów elektrycznych Volvo

TYLKO NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE

NASZYJNIK

Z zastosowaniem wiązki elektrycznej wraz z przewodami sieci CAN Volvo

Kolekcja BEFORE

Kolekcja BEFORE to oryginalna seria stworzona z elementów samochodowych dobieranych na indywidualne życzenie klienta w momencie konfiguracji auta. Wisiory, bransolety, breloki oraz spinki do mankietów zostały zaprojektowane z elementów aranżacji i wykończenia wnętrza samochodu, kolorowych próbników lakieru nadwozia oraz fragmentów skórzanej tapicerki Volvo.

Cena: 720 zł

WISIOR W103

Z zastosowaniem obudowy ekranu nawigacji. Wersja limitowana.

Cena: 287 zł

BRANSOLETKA B117

Z zastosowaniem przewodów paliwa.

Cena: 390 zł

BRANSOLETKA B116

Z zastosowaniem elementów konsoli środkowej samochodu.

Cena: 360 zł

BRELOK B42

Z zastosowaniem podkładki regulacji geometrii zawieszenia tylnego i elementami tapicerki.

Cena: 590 zł

WISIOR W102

Z zastosowaniem elementów panelu bocznego samochodu.

Cena: 560 zł

WISIOR W105

Z zastosowaniem przewodów elektrycznych samochodów.

Cena: 340 zł

BROSZKA B43

Z zastosowaniem przewodów elektrycznych samochodów.

Cena: 360 zł

BRANSOLETKA B115

Z zastosowaniem przewodów elektrycznych samochodów.

Cena: 860 zł

WISIOR W106

Z zastosowaniem próbnika lakieru nadwozia Volvo.

Cena: 360 zł

SPINKI DO MANKIETÓW S34, S35, S36

Z zastosowaniem elementów wykończenia wnętrza samochodu Volvo.

W październiku 2015 w naszym Salonie Volvo odbyło się szczególne wydarzenie. Podczas wernisażu zorganizowanego dla klientów Volvo, specjalnie zaproszonych gości oraz dziennikarzy, oficjalnie zaprezentowaliśmy nowatorską biżuterię pARTs. 
Kolekcja pARTs, zaprojektowana przez Annę Orską, wykonana jest ze zużytych części z różnych modeli samochodów Volvo i jest zgodna z ideą „upcyklingu”.
Jak podkreśla pomysłodawczyni projektu Joanna Karlik-Knocińska, kolekcja powstała z połączenia pasji do motoryzacji oraz miłości do pięknej biżuterii.
Wszystkich zainteresowanych kolekcją, serdecznie zapraszamy do Salonów Volvo Poznań-Malta oraz Poznań-Baranowo, gdzie przygotowana zastała specjalna ekspozycja biżuterii Karlik ART.

Premiera kolekcji Karlik ART – relacja w Teleskopie

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 61 278 97 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Firma Karlik otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Firma Karlik

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.