Wejdź do naszego świata.

Porozmawiajmy. Showroom Volvo Firma Karlik Stary Browar

Kiedy zadajemy pytanie: Z czym kojarzą się samochody marki Volvo?

Najczęściej padają odpowiedzi:

Doskonała jakość i bezpieczeństwo. Solidność. Luksus. Komfort i elegancja. Trwałość i niezawodność.

A z czym Tobie kojarzy się Volvo? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej filozofii i działań jakie podejmujemy? Odwiedź Stary Browar i wejdź do naszego Showroomu w Pasażu na poziomie 0.

Na powierzchni ponad 230 metrów² zobaczysz flotę modeli marki Volvo, między innymi najbardziej popularny – XC60, największy z rodziny SUV-ów – XC90 oraz nowy elektryczny model Volvo EX30. Możesz skonfigurować swoje wymarzone Volvo, złożyć zamówienie lub umówić się na jazdę testową. Nasi doradcy pomogą w procesie konfiguracji i udzielą wszelkich informacji. To idealna okazja, aby poznać komfort, dynamikę jazdy i technologie bezpieczeństwa Volvo. Zapraszamy do odwiedzenia nas i odkrycia, jak Volvo łączy luksus, innowację oraz troskę o środowisko.

W Starym Browarze poznasz nasz świat i niepowtarzalny charakter samochodów Volvo.

Nasze atuty:

  • Jesteśmy dostępni przez 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty, w godz. 9:00-21:00.
  • Lokalizacja w centrum Poznania.
  • Możesz skonfigurować swoje Volvo lub wybrać model dostępny od ręki spośród 200 samochodów.

A to dopiero początek…

Zapraszamy na fikę i rozmowę o naszych wartościach. Opowiemy Ci o systemach bezpieczeństwa i rozwiązaniach technologicznych stosowanych w samochodach. Ponadto dowiesz się, m.in. dlaczego zagłówki w fotelach Volvo nie są regulowane, dlaczego dziecko warto przewozić tyłem do kierunku jazdy oraz na czym polega projekt EVA.

– Stary Browar już w 2017 roku był dla nas miejscem, w którym chcieliśmy sprzedawać samochody, wówczas nasza obecność w tym miejscu trwała nieco ponad miesiąc. Przyszedł czas na stałą ekspozycję. Showroom stanie się dla nas nie tylko ważnym miejscem prezentacji naszych samochodów, ale i spotkań oraz rozmów o szwedzkim designie, minimalizmie i wartościach marki, a także działaniach jakie podejmuje Firma Karlik na co dzień – mówi Bartłomiej Stachowski, dyrektor sprzedaży w Volvo Firma Karlik.

Styl życia Volvo – dla osób szukających niepowtarzalnych dodatków.

 

W naszym showroomie zapoznasz się z ofertą Volvo Lifestyle Collection. To starannie wybrane produkty, torby, ubrania i akcesoria stworzone  z najlepszych materiałów i zaprojektowane tak, aby idealnie współgrały z designem i stylem Volvo.

Volvo Firma Karlik rozwija także własne projekty, a produkty, które są ich rezultatem można zobaczyć w Showroomie. Są trzy hasła, które określają naszą działalność: lagom, omtanke i upcycling. Propagujemy umiar i równowagę w życiu.

Opowiemy Ci i pokażemy co można stworzyć ze zużytych części samochodów marki Volvo – m.in. z przewodu paliwa, tulejki wybieraka skrzyni biegów czy fragmentu elektroniki modułu czujnika skrętu powstała biżuteria pARTs, artystyczne rękodzieło, które powstało przy współpracy z różnymi pracowniami jubilerskimi. pARTs Jewelry zapoczątkowała Joanna Karlik – Knocińska – Właścicielka Volvo Firma Karlik, a obecnie zarządzaniem marką zajmuje się córka – Julia Knocińska.

Upcyklingowa biżuteria

Biżuteria pARTs została stworzona zgodnie z zasadą upcyklingu, dając nowe życie zużytym częściom samochodowym, które dla wielu są niewidoczne i zbędne. Tworzymy unikalne ozdoby, odkrywając, jak nasza biżuteria idealnie wpisuje się w codzienne życie kobiet i mężczyzn w całej Polsce. Biżuteria pARTs to nie tylko ozdoby, ale także historie o przekształcaniu i odradzaniu się na nowo.

W showroomie zobaczysz także naszą niezwykłą upcyklingową kolekcję w duchu CSR, którą stworzyliśmy wspólnie ze Spółdzielnią Socjalną FURIA, aktywizującą zawodowo osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Naszym pierwszym projektem były Torby z banerów Volvo. Pracownicy spółdzielni szyją je dla nas już od 2018 roku. Z każdego sprzedanego egzemplarza 10 zł przekazujemy dla Fundacji na Rzecz Integracji Osób Niepełnosprawnych i Autystycznych „FIONA”. Nasza współpraca ze Spółdzielnią Socjalną FURIA cały czas się rozwija i zaowocowała powstaniem kolejnych produktów, tym razem z niepotrzebnego sukna reklamowego – wygodnych i praktycznych plecaków w formie worka, a także stylowych pokrowców na ubrania. Każdy produkt jest wyjątkowy i unikatowy, ponieważ nie ma dwóch takich samych banerów czy fragmentów sukna reklamowego.

Jeśli dokonasz zakupu samochodu otrzymasz ‘Black Card’, która gwarantuje:

  • bezpłatny parking w Starym Browarze,
  • 10, 15 lub 20% zniżki w kilkudziesięciu butikach i punktach gastronomicznych w Starym Browarze,
  • zaproszenie na spotkania i wydarzenia Klubu Starego Browaru, bilety na przedpremierowe seanse kinowe oraz inne atrakcje zarezerwowane dla najwierniejszych Klientów,
  • pakowanie zakupów na prezent, zawsze w Punkcie Informacyjnym w Pasażu, a przy popularniejszych okazjach (Święta, Walentynki) w specjalnej strefie pakowania prezentów tuż obok niego,
  • prezent urodzinowy od Starego Browaru.

Skorzystaj z sali zabaw Fikołki

Chcesz odbyć jazdę testową lub porozmawiać o samochodzie Volvo, skonfigurować swój model, a jesteś z dzieckiem? Możesz nieodpłatnie skorzystać z Sali zabaw Fikołki, która znajduje się naprzeciw naszego showroomu. Przyjmowane są dzieci od 4 roku życia. Fikołki posiadają atrakcyjne i kolorowe konstrukcje zabawowe wyposażone m.in. w labirynt z przeszkodami, kilka rodzajów zjeżdżalni, tyrolkę, basen z piłkami oraz wydzielone kąciki malucha dla najmłodszych gości.

Wejdź do naszego świata. Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym salonie.

ZOBACZ WIĘCEJ

Stary Browar – Showroom Volvo Firma Karlik  jest nie tylko punktem handlowym, ale również miejscem spotkań i dyskusji o samochodach, skandynawskim designie i stylu.

Chcesz porozmawiać z naszymi doradcami? Zapraszamy do kontaktu.

Samochody nowe – Showroom Stary Browar
(61) 895 81 49
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 61 872 90 61
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Firma Karlik otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Firma Karlik

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.