Wejdź do naszego świata.

Porozmawiajmy. Showroom Volvo Firma Karlik Stary Browar

Kiedy zadajemy pytanie: Z czym kojarzą się samochody marki Volvo?

Najczęściej padają odpowiedzi:

Doskonała jakość i bezpieczeństwo. Solidność. Luksus. Komfort i elegancja. Trwałość i niezawodność.

A z czym Tobie kojarzy się Volvo? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej filozofii i działań jakie podejmujemy? Odwiedź Stary Browar i wejdź do naszego Showroomu w Pasażu na poziomie 0.

Na powierzchni ponad 230 metrów² zobaczysz rodzinę SUV-ów Volvo, najmniejszy model, kompaktowy, ale jednocześnie przestronny – XC40, najchętniej kupowany – XC60 oraz największy, dostępny także w wersji 7-osobowej – XC90. Z kolei na miłośników sedanów czeka sportowe S60. Możesz u nas skonfigurować swoje wymarzone Volvo, złożyć zamówienie lub umówić się na jazdę testową.

W Starym Browarze poznasz nasz świat i niepowtarzalny charakter samochodów Volvo.

A to dopiero początek…

Zapraszamy na fikę i rozmowę o naszych wartościach. Opowiemy Ci o systemach bezpieczeństwa i rozwiązaniach technologicznych stosowanych w samochodach. Ponadto dowiesz się, m.in. dlaczego zagłówki w fotelach Volvo nie są regulowane, dlaczego dziecko warto przewozić tyłem do kierunku jazdy oraz na czym polega projekt EVA.

– Stary Browar już trzy lata temu był dla nas miejscem, w którym chcieliśmy sprzedawać samochody, wówczas nasza obecność w tym miejscu trwała nieco ponad miesiąc. Przyszedł czas na stałą ekspozycję. Showroom stanie się dla nas nie tylko ważnym miejscem prezentacji naszych samochodów, ale i spotkań oraz rozmów o szwedzkim designie, minimalizmie i wartościach marki, a także działaniach jakie podejmuje Firma Karlik na co dzień – mówi Bartłomiej Stachowski, dyrektor sprzedaży w Volvo Firma Karlik.

Styl życia Volvo – dla osób szukających niepowtarzalnych dodatków.

 

W naszym showroomie zapoznasz się z ofertą Volvo Lifestyle Collection. To starannie wybrane produkty, torby, ubrania i akcesoria stworzone  z najlepszych materiałów i zaprojektowane tak, aby idealnie współgrały z designem i stylem Volvo.

Volvo Firma Karlik rozwija także własne projekty, a produkty, które są ich rezultatem można zobaczyć w showroomie. Są trzy hasła, które określają naszą działalność: lagom, omtanke i upcycling. Propagujemy umiar i równowagę w życiu.

Opowiemy Ci i pokażemy co można stworzyć ze zużytych części samochodów marki Volvo – m.in. z przewodu paliwa, tulejki wybieraka skrzyni biegów czy fragmentu elektroniki modułu czujnika skrętu powstała biżuteria pARTs, artystyczne rękodzieło, które zaprojektowała i wykonała Anna Orska, realizując pomysł Joanny Karlik – Knocińskiej, Właścicielki Volvo Firma Karlik.

Kolekcja By Orushka Fshn for Volvo

W Showroomie prezentujemy unikatową Kolekcję By Orushka Fshn for Volvo – w duchu upcyklingu i w stylu lat 20 i 30 ubiegłego wieku – początków marki Volvo. Męskie garnitury, kombinezony mechaników samochodowych, akcesoria automobilistów – na ich bazie powstała kolekcja nieco androgyniczna, wygodna i dość ekstrawagancka, a to wszystko dostosowane do chłodnego klimatu Skandynawii. Dopełnieniem stylizacji jest biżuteria pARTs.

W showroomie zobaczysz także naszą niezwykłą upcyklingową kolekcję w duchu CSR, którą stworzyliśmy wspólnie ze Spółdzielnią Socjalną FURIA, aktywizującą zawodowo osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Naszym pierwszym projektem były Torby z banerów Volvo. Pracownicy spółdzielni szyją je dla nas już od dwóch lat. Z każdego sprzedanego egzemplarza 10 zł przekazujemy dla Fundacji na Rzecz Integracji Osób Niepełnosprawnych i Autystycznych „FIONA” www.fundacja-fiona.org.pl. Nasza współpraca ze Spółdzielnią Socjalną FURIA cały czas się rozwija i zaowocowała powstaniem kolejnych produktów, tym razem z niepotrzebnego sukna reklamowego – wygodnych i praktycznych plecaków w formie worka, a od niedawna także niepowtarzalnych i stylowych pokrowców na ubrania. Każdy produkt jest wyjątkowy i unikatowy, ponieważ nie ma dwóch takich samych banerów czy fragmentów sukna reklamowego.

Stary Browar – Showroom Volvo Firma Karlik  jest nie tylko punktem handlowym, ale również miejscem spotkań i dyskusji o samochodach, skandynawskim designie i stylu.

Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00.

Chcesz porozmawiać z naszymi doradcami? Zapraszamy do kontaktu

tel.(61) 895 81 50

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 61 278 97 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Firma Karlik otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin