Bogactwo jesieni -

najlepszy czas na zmianę

Odkryj prawdziwe bogactwo jesieni w naszych salonach. Czekają gotowe do drogi samochody z bogatym wyposażeniem. Już dziś możesz zacząć jesienny sezon za kierownicą nowego Volvo.

  • Samochody dostępne na miejscu z bogatym wyposażeniem.
  • Systemy bezpieczeństwa.
  • Luksusowe wykończenie wnętrza.
  • Bezpieczny zakup w dobrej cenie.

Znajdź model dopasowany do swoich potrzeb.

Masz pytania?

Volvo S60 T4 R-Design 190 KM za 194 900 zł

Model z 2020 roku o przebiegu zaledwie 20 km. Samochód o sportowym charakterze i możliwością wgrania oprogramowanie Polestar Performance Optimisation podnoszącego moc silnika do 210 KM. Fotele sportowe ze skórzaną tapicerką, podgrzewane przednie siedzenia, aktywny tempomat, system bezpieczeństwa Intellisafe Surround, monitorowanie martwego pola w lusterkach, monitorowanie ruchu poprzecznego z tyłu pojazdu, nagłośnienie Harman Kardon, przednie i tylne czujniki parkowania.

Maciej Klimas
Kierownik Salonu
(61) 895 81 49
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Volvo XC60 T8 AWD Plug-In Hybrid Inscription za 299 900 zł

Samochód z 2020 roku z przebiegiem 12 700 km. Samochód posiada fabryczną gwarancję do 26.10.2022 roku i możliwość jej przedłużenia do 26.10.2025 r. Aktywny tempomat, system bezpieczeństwa Intellisafe Surround, przednie i tylne czujniki parkowania, kamera parkowania, 360 stopni, podgrzewane siedzenia przednie, przyciemniane szyby tylne, ogrzewanie parkingowe z możliwością programowania czasu, układ utrzymania pasa ruchu, panoramiczne okno dachowe.

Maciej Klimas
Kierownik Salonu
(61) 895 81 49
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Volvo XC90 B5 AWD Inscription 235 KM za 315 000 zł

Samochód z 2020 roku o przebiegu 2800 km. Wykończenie wnętrza naturalne drewno Linear Walnut, gałka zmiany biegów ze szkła kryształowego Orrefors, przewietrzanie i ogrzewanie wnętrza przy funkcji Volvo On Call, rolety przeciwsłoneczne w drzwiach tylnych, adaptacyjny tempomat, układ utrzymania pasa ruchu, przednie i tylne czujniki parkowania, kamera parkowania 360 stopni, nagłośnienie Harman/Kardon.

Jan Wojnowski
Kierownik Salonu
(61) 895 81 50
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Volvo XC60 B4 Mild Hybrid Diesel 197+14 KM AWD Inscription już za 239 900 zł

Samochód z 2020 roku o przebiegu 21 004 km. Kolor Onyx Black, tapicerka skórzana, wykończenie naturalne drewno Driftwood, gałka zmiany biegów ze szkła kryształowego Orrefors, tylny czujnik parkowania, nagłośnienie Harman/Kardon, tempomat, układ utrzymania pasa ruchu, podgrzewana kierownica oraz siedzenia przednie i tylne, przyciemniane szyby tylne.

Jan Wojnowski
Kierownik Salonu
(61) 895 81 50
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Volvo XC40 T3 Momentum Pro za 159 900 zł

Samochód z 2019 roku o przebiegu 35 100 km. Fotele z tapicerką winylowo-tekstylną, kamera wspomagająca parkowanie tyłem, przednie i tylne czujniki parkowania, tempomat, układ utrzymania pasa ruchu, City Safety - układ wspomagania hamowania dla różnicy prędkości pomiędzy pojazdami sięgającej 50 km/h, Volvo On Call – zdalne uruchamianie pojazdu z poziomu telefonu.

Maciej Klimas
Kierownik Salonu
(61) 895 81 49
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Volvo XC40 T3 R-Design 163 KM za 181 400 zł

Samochód z 2021 roku o przebiegu 19 900 km, napęd na przednie koła, podgrzewana kierownica oraz przednie siedzenia, przednie i tylne czujniki parkowania, kamera wspomagająca parkowanie tyłem, nagłośnienie Harman Kardon, indukcyjne ładowanie telefonu, przyciemniane szyby tylne, układ utrzymania pasa ruchu, system bezpieczeństwa Intellisafe Surround, tempomat, ukryte końcówki wydechu, sportowe zawieszenie.

Jan Wojnowski
Kierownik Salonu
(61) 895 81 50
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Volvo V90 B4 Croos Country Pro AWD Geatronic za 254 900 zł

Samochód z 2021 roku o przebiegu 8603 km. Kamera wspomagająca cofanie, nagłośnienie Harman Kardon, Ogrzewanie postojowe, fotele z tapicerką skórzaną, wykończenie wnętrza naturalne drewno, przednie i tylne czujniki parkowania, ogrzewanie parkingowe z możliwością programowania czasu, podgrzewana kierownica, system wspomagający unikanie kolizji, układ wspomagania nagłego hamowania, adaptacyjny tempomat, Volvo On Call – powiadamianie służb ratowniczych i zdalny dostęp do samochodu.

Maciej Klimas
Kierownik Salonu
(61) 895 81 49
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Volvo V90 Cross Country D5 AWD za 289 900 zł

Samochód z 2020 roku o przebiegu 25 500 km. Przednie i tylne czujniki parkowania, kamera wspomagająca parkowanie tyłem, nagłośnienie Harman/Kardon, podgrzewana kierownica oraz przednie siedzenia, rolety przeciwsłoneczne w drzwiach tylnych, układ utrzymania pasa ruchu, adaptacyjny tempomat, układ wspomagania nagłego hamowania, system wspomagający unikanie kolizji.

Jan Wojnowski
Kierownik Salonu
(61) 895 81 50
kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66,§ 1. Kodeksu Cywilnego.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 61 872 90 61
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Firma Karlik otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Firma Karlik

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.