Volvo seria V

Sprawdź dostępne oferty

Zastanawiasz się dlaczego modele kombi są tak popularne i jaki rodzaj nadwozia najlepiej odpowiada Twoim potrzebom?

 

Nadwozie typu kombi jest bardzo charakterystyczne dla Volvo. Od premiery pierwszego modelu kombi w 1953 roku z salonów wyjechało ponad 6 mln aut z tego typu nadwoziem, co stanowi aż 1/3 łącznej sprzedaży od 1927 roku.

Obecnie w gamie Volvo z nadwoziem typu kombi dostępne są model V60 oraz V90. Oba występują również w wersji terenowej –Cross Country. To niezwykłe rozwiązanie  – kompromis pomiędzy SUV-em, a dalej funkcjonalnym nadwoziem typu kombi. Wysoki prześwit, standardowy napęd na cztery koła i mocne osłony nadwozia sprzyjają poszukiwaniu przygód i gwarantują pełnię doznań podczas jazdy.

Volvo dopłata do hybryd. Wybierz Volvo V60 T8 PHEV R-Design z dopłatą 37 300 zł za 229 600 zł

Sprawdź ofertę

Bogate i luksusowe wyposażenie w połączeniu ze szwedzkim charakterem.

Zaawansowane podwozie, mocne silniki i możliwość wyboru trybu jazdy gwarantują pełnię doznań. W kabinie skandynawski charakter, połączenie eleganckiego designu i luksusu, a do tego intuicyjnie sterowana technologia powodują, że każda chwila podczas jazdy staje się prawdziwą przyjemnością.

Wygoda i komfort

Nie bez powodu samochód typu kombi jest często określany samochodem rodzinnym, który łączy wygodę i komfort z praktycznością i funkcjonalnością. Idealnie sprawdza się podczas długich tras. W kombi bez trudu zmieści się piątka pasażerów oraz bagaże. A długi dach samochodu pozwala dodatkowo zamontować bagażnik dachowy lub stelaż na rowery.

V90 i wszystko zmieścisz.

Volvo V90 posiada bagażnik o objętości 560 litrów, dodatkowo za pomocą jednego przycisku składając tylne oparcia można go powiększyć aż do 1526 litrów. Cenne przedmioty można ukryć w dodatkowym schowku pod podłogą, blokowanym przez tylną pokrywę.

V60 ma jeden z największych bagażników w swojej klasie.

Jego objętość, mierzona do górnej krawędzi tylnych oparć, wynosi 529 litrów. Po złożeniu tylnych oparć objętość ta wzrasta do 1364 litrów. Dzięki funkcji bezkluczykowego dostępu można otwierać bagażnik za pomocą ruchu stopą pod tylnym zderzakiem.

Szukasz aut typu kombi? Wybierz z oferty eleganckich modeli Volvo serii V. Umów się na jazdę testową.

Sprawdź ofertę
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 61 278 97 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Firma Karlik otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin