Dwa modele, jedna okazja!

Volvo XC60 i XC90 - odbierz jeszcze w tym roku

Limitowana oferta.  Volvo XC60 oraz XC90 z silnikami diesel i benzyna. Samochody dostępne do odbioru jeszcze w tym roku.

 

Co wyróżnia modele Volvo XC60 i XC90?

Luksus i komfort: Samochody marki Volvo słyną z wyjątkowego komfortu jazdy i luksusowego wnętrza. Doskonale wyprofilowane fotele, wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz innowacyjne rozwiązania sprawią, że podróż samochodem stanie się prawdziwą przyjemnością.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie: Volvo to synonim bezpieczeństwa na drodze. Samochody są wyposażone w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, które m.in. pomagają unikać kolizji.

Wydajne silniki: Nasze modele XC60 dostępne są z silnikami diesel i benzyna, a XC90 diesel.

Elegancki design: Volvo to synonim elegancji i skandynawskiego designu. Samochody wyróżniają się minimalistycznym wnętrzem i dbałością o każdy detal.

Oferta limitowana. Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych modelach, cenach i warunkach finansowania.

Volvo XC60 B4 Benzyna Plus Dark za 222 948 zł

Kolor Onyx Black. Tapicerka skórzana w tonacji czerni, wnętrze w tonacji czerni, podgrzewana kierownica oraz siedzenia przednie i tylne, klimatyzacja postojowa po wyłączeniu silnika, tempomat, układ monitorowania pasa ruchu, system antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation, tylna kamera parkowania, tylne i przednie czujniki parkowania.

Volvo XC60 B4 Mild Hybrid (197+14 KM) Benzyna Plus Dark za 223 784 zł

Kolor Vapour Grey. Tapicerka skórzana w tonacji czerni, wnętrze w tonacji czerni, podgrzewana kierownica, siedzenia przednie i tylne oraz szyba przednia, tylna kamera parkowania, tylne i przednie czujniki parkowania, układ monitowania pasa ruchu, adaptacyjne wspomaganie układu kierowniczego, system antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation.

Volvo XC60 B4 (197 hp) Benzyna Plus Dark za 228 976 zł

Kolor Crystal White. Tapicerka skórzana w kolorze czarnym, wnętrze w tonacji czerni, podgrzewana kierownica, siedzenia przednie i tylne, tempomat, Driver Awareness wraz z BLIS i Cross Traffic Alert, system antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation, tylne i przednie czujniki parkowania, układ monitorowania pasa ruchu.

XC60 B4 AWD Mild Hybrid (197+14 KM) Diesel, Plus Dark za 237 952 zł

Kolor Vapour Grey. Tapicerka skórzana w tonacji czerni, wnętrze w tonacji czerni, podgrzewane siedzenia tylne i przednie i podgrzewana kierownica, tylne i przednie czujniki parkowania, system antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation, adaptacyjne wspomaganie układu kierowniczego.

XC60 B5 (250 hp) AWD, Benzyna, Plus Dark za 238 832 zł

Kolor Vapour Grey. Tapicerka skórzana w tonacji czerni, wnętrze w tonacji czerni, podgrzewana kierownica, siedzenia przednie i tylne, tempomat, tylna kamera parkowania, tylne i przednie czujniki parkowania, układ monitorowania pasa ruchu, system antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation.

Volvo XC60 B4 AWD Mild Hybrid (197+14 KM) Diesel, Plus Dark za 245 256 zł

Tapicerka skórzana w tonacji jasnej, podgrzewane siedzenia przednie i tylne oraz kierownica, Pilot Assist wraz z adaptacyjnym tempomatem, przyciemniane szyby tylne, tylna kamera parkowania, system antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation, funkcje zdalne w aplikacji Volvo Cars.

Volvo XC90 B5 AWD Mild Hybrid (235+14 KM) Diesel Plus Bright za 314 072 zł

Kolor Vapour Grey. Tapicerka skórzana w tonacji czerni, układ monitorowania pasa ruchu, BLIS™ i układ ostrzegający o ruchu w kierunku poprzecznym, system antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation, układ ostrzegający o kolizjach tylnych, tylne i przednie czujniki parkowania, adaptacyjne wspomaganie układu kierowniczego, funkcje zdalne w aplikacji Volvo Cars.

Volvo XC90 B5 AWD Mild Hybrid (235+14 KM), Diesel Plus Bright za 317 383 zł

Kolor Vapour Grey, tapicerka skórzana w tonacji czerni, przyciemniane szyby tylne, składany hak holowniczy, tylna kamera parkowania, system antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation, układ ostrzegający o kolizjach tylnych, adaptacyjne wspomaganie układu kierowniczego, tylne i przednie czujniki parkowania, nagłośnienie Harman Kardon, funkcje zdalne w aplikacji Volvo Cars.

Volvo XC90 B5 AWD Mild Hybrid (235+14 KM) Diesel Plus Bright za 335 544 zł

Kolor Bright Dusk, wentylowana tapicerka ze skóry nappa w tonacji bursztynowej, wnętrze w tonacji czerni, tylna kamera parkowania, BLIS™ i układ ostrzegający o ruchu w kierunku poprzecznym, system antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation, układ ostrzegający o kolizjach tylnych, adaptacyjne wspomaganie układu kierowniczego, funkcje zdalne w aplikacji Volvo Cars.

Volvo XC90 B5 AWD Mild Hybrid (235+14 KM) Plus Bright za 341 334 zł

Kolor Denim Blue, wentylowana tapicerka ze skóry nappa w tonacji bursztynowej, wnętrze w tonacji czerni, kryształowa dźwignia zmiany biegów od Orrefors®, przyciemniane szyby tylne, kamera o zasięgu 360°, składany hak holowniczy, podgrzewana szyba przednia, system antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation, układ ostrzegający o kolizjach tylnych, przednie, tylne i boczne czujniki parkowania.

XC90 B5 AWD Mild Hybrid (235+14 KM) Plus Bright za 353 460 zł

Kolor Crystal White, wentylowana tapicerka ze skóry nappa w tonacji jasnej, kryształowa dźwignia zmiany biegów od Orrefors®, panoramiczne okno dachowe, przyciemniane szyby tylne, kamera o zasięgu 360°, podgrzewana szyba przednia, system antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation, przednie, tylne i boczne czujniki parkowania, podgrzewane siedzenia przednie i tylne, nagłośnienie Harman Kardon, funkcje zdalne w aplikacji Volvo Cars.

Volvo XC90 B5 AWD Mild Hybrid (235+14 KM) Diesel, Plus Bright za 354 191 zł

Kolor Onyx Black, panoramiczne okno dachowe, kamera o zasięgu 360°, podgrzewana szyba przednia, BLIS™ i układ ostrzegający o ruchu w kierunku poprzecznym, system antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation, przednie, tylne i boczne czujniki parkowania, ukłąd ostrzegania o kolizjach tylnych, nagłośnienie Harmon Kardon.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 61 872 90 61
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Firma Karlik otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Firma Karlik

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.