Wybierz Volvo Selekt na 20-lecie

i odbierz dedykowane akcesoria w prezencie

Z okazji 20-lecia Firmy Karlik w ofercie Selekt  w ciągu roku zostanie wyselekcjonowanych 20 modeli Volvo z dedykowanymi akcesoriami w prezencie.

Pierwsze 4 samochody już są gotowe do drogi i czekają w naszym salonie.

odbierz dedykowane akcesoria w prezencie

Wybierz Volvo Selekt na 20-lecie

Volvo XC60 T8 AWD Plug-In Hybrid R-Design, 303+87 KM za 284 900 zł, w prezencie akcesoria o wartości: 7900 zł

Samochód z 2020 roku. Przebieg 8835 km. Podgrzewana kierownica, kamera wspomagają parkowanie tyłem, przednie czujniki parkowania. Distance Alert – układ ostrzegania o zbyt małej odległości od poprzedzającego pojazdu. Bezkluczykowe uruchamianie pojazdu oraz otwieranie drzwi bagażnika, układ utrzymania pasa ruchu. Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, ogrzewanie postojowe, pedały sportowe, przednie pasy bezpieczeństwa z elektrycznymi napinaczami łagodzącymi skutki kolizji. System unikania lub łagodzenia skutków zderzeń na skrzyżowaniach.

  • W prezencie bagażnik rowerowy na hak holowniczy oraz składany hak holowniczy

Volvo V60 CC B4 AWD, 197 KM za 229 900 zł, w prezencie akcesoria o wartości 3100 zł

Samochód z 2021 roku. Przebieg 8523 km. Tylne czujniki parkowania, kamera parkowania 360 stopni, reflektory przednie LED, system ostrzegania o niekontrolowanej zmianie pasa ruchu, system unikania lub łagodzenia skutków zderzeń z dużymi zwierzętami, system utrzymania pasa ruchu, tempomat, zabezpieczenie w przypadku zjechania z drogi, system informowania o zmęczeniu kierowcy, system ostrzegania o zbyt małej odległości od poprzedzającego samochodu przed skutkami uderzeń bocznych, system unikania lub łagodzenia skutków zderzeń z innymi samochodami na skrzyżowaniach, czterostrefowa klimatyzacja, podgrzewana kierownica, nagłośnienie Harman/Kardon.

  • W prezencie boks dachowy oraz belki dachowe

Volvo V60 B4 FWD Inscription za 209 900 zł, w prezencie akcesoria o wartości 8440 zł

Samochód z 2020 roku o przebiegu 23678 KM. Tylne czujniki parkowania, system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu, System unikania lub łagodzenia skutków zderzeń z dużymi zwierzętami, system utrzymania pasa ruchu, tempomat, system unikania lub łagodzenia skutków zderzeń z innymi samochodami na skrzyżowaniach, system unikania lub łagodzenia skutków zderzeń z pieszymi i rowerzystami do prędkości 70 km/h, system zabezpieczeń przed skutkami uderzeń bocznych, wykończenie wnętrza w drewnie Driftwood.

  • W prezencie hak oraz bagażnik rowerowy FIX na 2 rowery

Volvo V60 B4 Inscription, 197 KM za 204 900 zł, w prezencie akcesoria o wartości 3500 zł

Samochód z 2020 roku o przebiegu 31 974 km. Mild Hybrid. Automatyczna skrzynia biegów. Fotele komfortowe z tapicerką skórzaną Moritz Charcoal. Wykończenie wnętrza naturalne drewno DRIFTWOOD. Gałka zmiany biegów ze szkła kryształowego Orrefors. Reflektory skrętne Full LED z technologią Active High Beam II. Ogrzewanie parkingowe z możliwością programowania czasu. Podgrzewane siedzenia tylne i przednie. Nagłośnienie Harman/Kardon. Kamera parkowania 360 stopni.

  • W prezencie bagażnik na hak na 2 rowery

Volvo XC60 T8 AWD Plug-In Hybrid Momentum 320 KM za 194 900 zł w prezencie akcesoria o wartości 11 754 zł

Samochód z 2018r. o przebiegu 46 300 km. Hybryda. Automatyczna skrzynia biegów. Podgrzewane przednie fotele. Panoramiczne okno dachowe, kamera parkowania tyłem, tylne czujniki parkowania, reflektory przednie w technologii LED. City Safety - układ wspomagania hamowania dla różnicy prędkości pomiędzy pojazdami sięgającej 50 km/h, układ utrzymania pasa ruchu. Odtwarzacz CD zintegrowany w konsoli centralnej.

  • W prezencie boks dachowy, belki dachowe oraz pakiet stylizacyjny

Volvo XC40 T3 Momentum Pro, 163 KM za 179 900 zł w prezencie akcesoria o wartości 1710 zł

Samochód z 2019r. o przebiegu 35 091 km. Benzyna. Automatyczna skrzynia biegów Fotele komfortowe z tapicerką winylowo-tekstylną Bella, Wykończenie wnętrza aluminium. Przednie i tylne czujniki parkowania, kamera wspomagająca parkowanie tyłem. Volvo On Call, układ utrzymania pasa ruchu reflektory przednie w technologii LED, automatycznie przyciemniane lusterko wsteczne oraz lusterka boczne.

  • W prezencie fotelik dla dzieci oraz osłona przed zabrudzeniem

Volvo V40 D3 Cross Country Momentum,150 KM za 114 900 zł w prezencie akcesoria o wartości 1910 zł

Samochód z 2019r. o przebiegu 69 200 km. Diesel. Automatyczna skrzynia biegów. Przednie i tylne czujniki parkowania. Aktywny układ sterowania natężeniem światła reflektorów, układ monitorowania pasa ruchu, system informowania o zmęczeniu kierowcy, aktywny tempomat z funkcją ułatwiającą jazdę w ruchu ulicznym, układ monitorujący martwe pola widoczności z układem ostrzegającym o zbliżających się obiektach podczas wyjeżdżania tyłem.

  • W prezencie belki dachowe oraz uchwyt na rowery

Zapytaj o szczegóły

Oskar Gromada
Doradca Handlowy ds. Samochodów Używanych
(61) 872 90 62
selekt@karlik.dealervolvo.pl

Bartosz Szydłowski
p.o. Dyrektor Działu Samochodów Używanych Działu Samochodów Używanych
(61) 872 90 62
selekt@karlik.dealervolvo.pl

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 61 278 97 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Firma Karlik otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Firma Karlik

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.