Poznaj elektryzujący świat Volvo!

Zrób krok w przyszłość, wybierz model dla siebie!

Witamy w świecie samochodów elektrycznych Volvo! Nasza gama pojazdów elektrycznych jest zaprojektowana z myślą o przyszłości, łącząc innowacyjność, piękno i zrównoważoną jazdę.

Samochody elektryczne Volvo oferują rewolucyjną technologię napędu, eliminując emisję spalin. Nasze samochody elektryczne to krok w przyszłość, a także kolejna cegiełka do bezemisyjnej mobilności. Marka Volvo planuje, aby w 2030 roku w swojej ofercie mieć już tylko auta elektryczne. Wejdź w erę elektrycznej mobilności i ciesz się komfortową jazdą już dziś.

Poznaj naszą gamę samochodów elektrycznych Volvo i przekonaj się, dlaczego elektromobilność jest przyszłością.

NOWE VOLVO EX30

Mały na zewnątrz, ale wielki duchem. Nasz najmniejszy, w pełni elektryczny SUV Volvo EX30 oferuje wszystko to, co duży samochód: wysoką pozycję za kierownicą, wysmakowane wnętrze, praktyczne schowki, wbudowane usługi Google oraz technologie bezpieczeństwa, jakich oczekujesz od Volvo. Odkryj na nowo, ile przyjemności daje i jazda po mieście, i weekendowe wypady! A to dzięki zaawansowanym systemom wsparcia kierowcy, zasięgowi wynoszącemu nawet 480 km na jednym ładowaniu.

 

Volvo EX30

PODSTAWOWE INFORMACJE

 • Zasięg nawet 476 km na jednym ładowaniu.
 • Szybkie ładowanie prądem stałym od 10 do 80% w około 27 minut.
 • Przyspieszenie 3,6 sek. do 100 km/H.

Przedstawiane dane są wstępne i pochodzą z szacunków i obliczeń przeprowadzonych przez Volvo Cars dla modelu EX30, a wyniki te nie są gwarantowane. Faktyczne zużycie energii osiągane w rzeczywistych warunkach różni się w zależności od stylu jazdy i innych czynników zewnętrznych.

Volvo EX30 możesz mieć już od 169 900 zł brutto lub w leasingu 105%.

Nie zapomnij też zapytać naszego Doradcy o dofinansowanie z programu „Mój elektryk”.

NOWE VOLVO EX90

Nowe Volvo EX90 jest największym elektrycznym SUV-em w naszej ofercie. Zastosowano w nim przełomowe systemy bezpieczeństwa, m.in. technologię safe space wspieraną przez LiDAR. Dzięki czujnikom zewnętrznym skanuje on okolice, w której porusza się pojazd i w połączeniu z monitorowaniem funkcji kierowcy może podejmować decyzje w momencie gdy ludzki refleks zawodzi.

W EX90 występuje również funkcja Pilot Assist, system wspomagania kierownicy, który zapewnia bardziej płynną i komfortową jazdę. Jeśli podczas zmiany ruchu system zauważy, że reakcje kierowcy są opóźnione, natychmiast zahamuje.

PODSTAWOWE INFORMACJE

 • Przyspieszenie 4,9 sek. do 100 km/H
 • Ponad 600 km zasięgu na jednym naładowaniu
 • Moc maksymalna to 517 KM

ELEKTRYCZNY CROSSOVER VOLVO C40

Volvo C40  to niezwykle innowacyjny crossover w naszej ofercie. Styl i elegancja w połączeniu ze sportową sylwetką i elektrycznym napędem nadają temu modelowi unikatowego charakteru, który idealnie wpisuje się w filozofię marki. Powstał on na bazie Volvo XC40, jednak posiada kilka znaczących różnic. Przede wszystkim obniżona została linia dachu, a także wprowadzono modyfikacje przodu oraz tyłu auta, przez co nabrał on sportowego charakteru. Model ten jest ekologiczny nie tylko przez swój napęd, ale także przez materiały, które zostały w nim wykorzystane. Wnętrze Volvo C40 jest pozbawione skór. Chcemy przez to pokazać, że luksus można definiować na wiele sposobów.

 

Volvo C40

PODSTAWOWE INFORMACJE

 • Przyspieszenie 4,7 sek. do 100 km/H.
 • Prawie 580 km zasięgu na jednym naładowaniu.
 • Czas ładowania od 10 do 80% w 27 minut.

Ekologia to dodatkowy atut, który napędza ten model. W naszych zapleczach technologicznych nieustająco staramy się na nowo pisać definicję samochodu bezemisyjnego, wychodzącego naprzeciw wyzwaniom jakie stawiają przed nami obecne czasy. Innowacją w tym zakresie są wnętrza niezawierające skórzanych elementów i wciąż wydłużający się zasięg jazdy na jednym ładowaniu.

Elektryfikacja nie tylko z zewnątrz. Volvo C40 stara się zapewnić użytkownikowi jak najlepsze doznania z jazdy i służą mu w  tym wbudowane systemy. Są nimi m.in. funkcje Google, kamera 360 stopni oraz układ ostrzegania o zbliżających się obiektach. Dodatkowo model ten jest wyposażony w doskonały system auto Harman Kardon, dzięki któremu słuchanie muzyki w aucie nigdy nie było przyjemniejsze.

VOLVO XC40 RECHARGE

Volvo XC40  to dobrze znany wszystkim klientom SUV z naszej floty, który w 2021 roku miał swoją premierę jako w pełni elektryczny samochód. Wprowadzenie napędu elektrycznego do SUV-a jest rewolucją w motoryzacji. Wybór Volvo XC40 Recharge to zdecydowany krok w przyszłość i świetna inwestycja w samochód.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE

 • Przyspieszenie 4,9 sek. do 100 km
 • Zasięg ponad 500 km na jednym ładowaniu
 • Czas ładowania od 10 do 80% - 27 minut

Poczuj moc elektryfikacji już dziś! Poznaj specjalną ofertę na modele elektryczne dostępne od ręki w naszych salonach. 

Volvo C40 gotowe do drogi!

Elektryczny crossover Volvo C40 Plus Pure electric czeka na Ciebie już za 224 650 zł brutto lub w atrakcyjnym finansowaniu 105%. Dostępny w programie "Mój elektryk". Dodatkowo 3-letni pakiet serwisowy.

Samochód od ręki?

Volvo XC40 Recharge dostępne w naszych salonach już za 227 500 zł brutto lub w leasingu 105%. Zapytaj także o program "Mój elektryk". Zainteresowany?

Myślisz o zakupie auta elektrycznego, ale wciąż masz wątpliwości? Poznaj korzyści i dowiedz się, dlaczego warto! 

Ochrona środowiska

Samochody elektryczne nie emitują spalin i są najmniej uciążliwe dla środowiska spośród wszystkich rodzajów napędu.

Oszczędności

Niższe koszty użytkowania, ponieważ energia elektryczna jest ekonomicznie korzystniejsza niż paliwo.

Energia prosto ze słońca

Dzięki panelom fotowoltaicznym oraz zestawowi Wallbox ładowanie elektrycznego auta staje się wygodne i zupełnie darmowe.

Przywileje na drodze

Samochody elektryczne mogą poruszać się buspasem, co w zatłoczonych miastach znacznie ułatwia jazdę w korkach i skraca czas przemieszczania.

Bezpłatny parking

Czy wiesz, że samochodem elektrycznym możesz parkować za darmo w strefach płatnego parkowania wyznaczonych na drogach publicznych?

Dynamika i cicha praca silnika

Poczuj zmianę podczas jazdy testowej! Sprawdź innowacyjne możliwości elektrycznych modeli Volvo.

Przedstawiane dane są wstępne i pochodzą z szacunków i obliczeń przeprowadzonych przez Volvo Cars dla modeli Volvo EX90, Volvo EX30, Volvo C40, Volvo XC40 Recharge a wyniki te nie są gwarantowane. Zasięg i zużycie energii osiągane w rzeczywistych warunkach różnią się w zależności od stylu jazdy i innych czynników zewnętrznych. Czas ładowania może być różny i zależy od takich czynników, jak temperatura zewnętrzna, temperatura akumulatora, sprzęt do ładowania, stan akumulatora i stan samochodu. Pojazdy objęte trwającym procesem homologacji.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 61 872 90 61
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Firma Karlik otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Firma Karlik

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.