Dzień Kobiet z Volvo Firma Karlik

Wyjątkowe wieczory w kobiecym gronie

„Jak żyć i pracować, żeby nie zwariować”

7 marca 2019 r

Już za nami wyjątkowe i niepowtarzalne spotkanie w kobiecym stylu, które odbyło się pod hasłem „Jak żyć i pracować, żeby nie zwariować” w myśl filozofii #lagom, która jest nam bliska. Ponad 200 wyjątkowych kobiet 7 marca 2019 r spotkało się w salonie Volvo Firma Karlik w Baranowie, by świętować wspólnie Dzień Kobiet. Nie zabrakło naszej ambasadorki Grażyny Wolszczak oraz Anny Orskiej i Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej.

Wspaniała atmosfera, niepowtarzalne chwile, rozmowy, dyskusje oraz nieoceniona wymiana zdań i poglądów powodują, że spotkania w kobiecym stylu wpisały się na stałe w kalendarz naszych eventów. Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom, które tego wieczoru były z nami.

Projektowanie dla Kobiet

22 marca 2018 r

Salon Firmy Karlik w Baranowie już po raz drugi gościł zaprzyjaźnione Panie oraz Klientki marki Volvo podczas kolejnej edycji Dnia Kobiet. Tym razem spotkaliśmy się 22 marca, a motywem przewodnim kobiecego wieczoru, było projektowanie dla kobiet.

Inicjatorka kobiecych spotkań – Joanna Karlik-Knocińska wraz z projektantką Anną Orską odsłoniły nową kolekcję biżuterii pARTs, wykonaną ze zużytych części Volvo. Natomiast Monika Ziętek z Volvo Car Poland opowiedziała o nowym SUV-ie szwedzkiej marki, zaprojektowanym z myślą o kobietach – modelu Volvo XC40.

Sonia Bohosiewicz w muzycznej opowieści, przeniosła zaproszone Panie do świata Marylin Monroe, który skrywał mnóstwo tajemnic i kobiecych emocji. Tego wieczoru gościliśmy także nasze ambasadorki Grażynę Wolszczak oraz Ilonę Wrońską, natomiast przyjaciel marki Volvo Tomasz Purol, wspólnie z teamem BlowUpHall przygotował na ten wyjątkowy wieczór, specjalny poczęstunek. Dziękujemy wszystkim Paniom, które były z nami tego wieczoru oraz Partnerom wydarzenia: GEHWOL, Blow Up Hall 5050 Hotel, TEATR WIELKI – OPERA POZNAŃ, REC.ON, ERGO Hestia, SPA_larnia DAY SPA, HOT_elarnia**** & SPA_larnia kcal, mLEASING, Karlik ART, Orska – biżuteria, DRUŻYNIE SZPIKU, Dorocie Raczkiewicz, Marcie Klepce.

Spektakl Teatru Kamienica

9 marca 2017 r

9 marca zgodnie z naszą tradycją zaprosiliśmy Panie związane z marką Volvo na Dzień Kobiet. Po raz pierwszy event miał miejsce w salonie Volvo Firma Karlik w Baranowie. Wspólne świętowanie miało szczególne znaczenie, ponieważ rok 2017 to jubileusz zarówno dla szwedzkiej marki, jak również dla Firmy Karlik celebrującej 15-lecie współpracy z marką Volvo. Przybyłe Panie zasiadły na widowni, aby obejrzeć spektakl Teatru Kamienica pt. „W obronie Jaskiniowca” w wykonaniu Emiliana Kamińskiego. Niezwykle miło było nam gościć podczas tego wieczoru Grażynę Wolszczak – ambasadorkę Firmy Karlik i użytkowniczkę modelu Volvo XC60.

Specjalnie na ten wieczór nasz Partner Instytut Idea Fit & Spa zorganizował strefę porad kosmetycznych wraz z zabiegami. Atrakcją wieczoru był również przygotowywany na żywo deser w dużym formacie, którym uraczył gości Tomasz Purol TOP CHEF Polska. Partnerami wydarzenia byli również: Hotel Edison, ERGO Hestia, Castrol, mLeasing, Blow Up Hall 5050 Hotel, Teatr Wielki, Karlik ART.

Koncert Mietka Szcześniaka

10 marca 2016 r

Dzień Kobiet w Salonie Volvo Firma Karlik, który zorganizowaliśmy 10 marca 2016 r. dla naszych wyjątkowych klientek utrzymany był w duchu artystycznym.

Tego wieczoru towarzyszyły nam muzyka oraz wiersze księdza Jana Twardowskiego. Specjalnie dla kobiecego grona z wyjątkowym recitalem wystąpił Mietek Szcześniak, który wprowadził zaproszonych gości w niezwykły klimat. Podczas wydarzenia, marka Karlik ART zaprezentowała nowe elementy biżuterii z zastosowaniem części samochodowych Volvo. W nowej odsłonie kolekcji zostały wykorzystane m.in: elementy konsoli środkowej auta, próbnik lakieru nadwozia czy obudowa ekranu nawigacji samochodowej. Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom, które tego wieczoru gościły w naszym Salonie oraz Partnerom wydarzenia.

Stylowy Wieczór w Salonie Volvo

5 marca 2015 r

5 marca zorganizowaliśmy „Stylowy wieczór” dla klientek Firmy Karlik i stworzyliśmy niesamowity, modowy klimat w naszym Salonie Volvo. Gościem piątej – jubileuszowej edycji Dnia Kobiet była Anna Męczyńska – główny kostiumograf na planie seriali „Rodzinka.pl” oraz „Prawo Agaty”, wizażystka i ceniona stylistka znanych polskich aktorów. Podczas specjalnej prezentacji Ania omówiła poszczególne style i przedstawiła najnowsze trendy modowe.

Dodatkową atrakcją wieczoru był pokaz mody, podczas którego zaprezentowana została biżuteria pARTs oraz najnowsza kolekcja marki Caterina. Wszystkie stylizacje zostały wybrane i dopasowane przez Anię Męczyńską, a profesjonalnym makijażem modelek zajęły się wizażystki z marką kosmetyczną Bobbi Brown. Na spotkaniu gościliśmy także naszych specjalnych Partnerów: markę Castrol, Raiffeisen Leasing, Teatr Wielki, SPA_larnia oraz HOT_elarania. Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom, które tego wieczory były z nami. I już czekamy na następną edycję i kolejne kobiece święto.

Zmysłowe spotkanie

6 marca 2014 r

Kolejna edycja Dnia Kobiet odbyła się 6 marca w Salonie Volvo na Malcie. Wieczór był dedykowany kobietom związanym z Firmą Karlik i marką Volvo. Motywem przewodnim spotkania były zapach i emocje. Warsztaty pt.: „Garderoba zapachowa” poprowadziła Marta Siembab – jedyny polski senselier i niezależny ekspert przekazujący wiedzę związaną ze zmysłem węchu i zjawiskiem zapachu. Zaproszone Panie miały niepowtarzalną okazję poznania autentycznych surowców z palety perfumiarzy, wyjątkowych perfum luksusowych i niszowych oraz tajników ich noszenia i dobierania. Rozmowa z Martą Siembab uświadomiła wszystkim, jak istotny jest odpowiedni wybór perfum i dopasowanie go do nastroju, okazji, pory roku oraz osobistego wizerunku.

Dopełnieniem palety zapachów była prezentacja aromatycznych świec, które podobnie jak perfumy wpływają na emocje i kreują odpowiednią atmosferę. Panie mogły także delektować się luksusowymi pralinami Chocolissimo, które połączone z kawą, wyjątkowo pobudziły tym razem zmysł smaku. Tradycyjnie na zakończenie spotkania zostały rozlosowane nagrody, przekazane przez partnerów Volvo Firma Karlik.

Spotkanie z Katarzyną Miller

14 marca 2013 r

Podczas ekskluzywnego wieczoru, który zorganizowaliśmy dla naszych klientek z okazji Dnia Kobiet w Salonie Volvo Firma Karlik gościem była Katarzyna Miller – psychoterapeutka. publicystka, filozofka, poetka , poetka i autorka takich książek jak: “Być kobietą i nie zwariować”, “Chcę być kochana tak jak chcę”, “Królowe życia”. Specjalnie dla kobiecego grona Pani Kasia wygłosiła wykład “Siła kobiecości”.

Muzycznym akcentem wieczoru był wyjątkowy i energetyczny występ Queens of Violins.

 

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 61 278 97 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Firma Karlik otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin