Dzień Kobiet z Volvo Firma Karlik

Wyjątkowe wieczory w kobiecym gronie

„Jak żyć i pracować, żeby nie zwariować”

7 marca 2019 r

Już za nami wyjątkowe i niepowtarzalne spotkanie w kobiecym stylu, które odbyło się pod hasłem „Jak żyć i pracować, żeby nie zwariować” w myśl filozofii #lagom, która jest nam bliska. Ponad 200 wyjątkowych kobiet 7 marca 2019 r spotkało się w salonie Volvo Firma Karlik w Baranowie, by świętować wspólnie Dzień Kobiet. Nie zabrakło naszej ambasadorki Grażyny Wolszczak oraz Anny Orskiej i Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej.

Wspaniała atmosfera, niepowtarzalne chwile, rozmowy, dyskusje oraz nieoceniona wymiana zdań i poglądów powodują, że spotkania w kobiecym stylu wpisały się na stałe w kalendarz naszych eventów. Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom, które tego wieczoru były z nami.

Projektowanie dla Kobiet

22 marca 2018 r

Salon Firmy Karlik w Baranowie już po raz drugi gościł zaprzyjaźnione Panie oraz Klientki marki Volvo podczas kolejnej edycji Dnia Kobiet. Tym razem spotkaliśmy się 22 marca, a motywem przewodnim kobiecego wieczoru, było projektowanie dla kobiet.

Inicjatorka kobiecych spotkań – Joanna Karlik-Knocińska wraz z projektantką Anną Orską odsłoniły nową kolekcję biżuterii pARTs, wykonaną ze zużytych części Volvo. Natomiast Monika Ziętek z Volvo Car Poland opowiedziała o nowym SUV-ie szwedzkiej marki, zaprojektowanym z myślą o kobietach – modelu Volvo XC40.

Sonia Bohosiewicz w muzycznej opowieści, przeniosła zaproszone Panie do świata Marylin Monroe, który skrywał mnóstwo tajemnic i kobiecych emocji. Tego wieczoru gościliśmy także nasze ambasadorki Grażynę Wolszczak oraz Ilonę Wrońską, natomiast przyjaciel marki Volvo Tomasz Purol, wspólnie z teamem BlowUpHall przygotował na ten wyjątkowy wieczór, specjalny poczęstunek. Dziękujemy wszystkim Paniom, które były z nami tego wieczoru oraz Partnerom wydarzenia: GEHWOL, Blow Up Hall 5050 Hotel, TEATR WIELKI – OPERA POZNAŃ, REC.ON, ERGO Hestia, SPA_larnia DAY SPA, HOT_elarnia**** & SPA_larnia kcal, mLEASING, Karlik ART, Orska – biżuteria, DRUŻYNIE SZPIKU, Dorocie Raczkiewicz, Marcie Klepce.

Spektakl Teatru Kamienica

9 marca 2017 r

9 marca zgodnie z naszą tradycją zaprosiliśmy Panie związane z marką Volvo na Dzień Kobiet. Po raz pierwszy event miał miejsce w salonie Volvo Firma Karlik w Baranowie. Wspólne świętowanie miało szczególne znaczenie, ponieważ rok 2017 to jubileusz zarówno dla szwedzkiej marki, jak również dla Firmy Karlik celebrującej 15-lecie współpracy z marką Volvo. Przybyłe Panie zasiadły na widowni, aby obejrzeć spektakl Teatru Kamienica pt. „W obronie Jaskiniowca” w wykonaniu Emiliana Kamińskiego. Niezwykle miło było nam gościć podczas tego wieczoru Grażynę Wolszczak – ambasadorkę Firmy Karlik i użytkowniczkę modelu Volvo XC60.

Specjalnie na ten wieczór nasz Partner Instytut Idea Fit & Spa zorganizował strefę porad kosmetycznych wraz z zabiegami. Atrakcją wieczoru był również przygotowywany na żywo deser w dużym formacie, którym uraczył gości Tomasz Purol TOP CHEF Polska. Partnerami wydarzenia byli również: Hotel Edison, ERGO Hestia, Castrol, mLeasing, Blow Up Hall 5050 Hotel, Teatr Wielki, Karlik ART.

Koncert Mietka Szcześniaka

10 marca 2016 r

Dzień Kobiet w Salonie Volvo Firma Karlik, który zorganizowaliśmy 10 marca 2016 r. dla naszych wyjątkowych klientek utrzymany był w duchu artystycznym.

Tego wieczoru towarzyszyły nam muzyka oraz wiersze księdza Jana Twardowskiego. Specjalnie dla kobiecego grona z wyjątkowym recitalem wystąpił Mietek Szcześniak, który wprowadził zaproszonych gości w niezwykły klimat. Podczas wydarzenia, marka Karlik ART zaprezentowała nowe elementy biżuterii z zastosowaniem części samochodowych Volvo. W nowej odsłonie kolekcji zostały wykorzystane m.in: elementy konsoli środkowej auta, próbnik lakieru nadwozia czy obudowa ekranu nawigacji samochodowej. Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom, które tego wieczoru gościły w naszym Salonie oraz Partnerom wydarzenia.

Stylowy Wieczór w Salonie Volvo

5 marca 2015 r

5 marca zorganizowaliśmy „Stylowy wieczór” dla klientek Firmy Karlik i stworzyliśmy niesamowity, modowy klimat w naszym Salonie Volvo. Gościem piątej – jubileuszowej edycji Dnia Kobiet była Anna Męczyńska – główny kostiumograf na planie seriali „Rodzinka.pl” oraz „Prawo Agaty”, wizażystka i ceniona stylistka znanych polskich aktorów. Podczas specjalnej prezentacji Ania omówiła poszczególne style i przedstawiła najnowsze trendy modowe.

Dodatkową atrakcją wieczoru był pokaz mody, podczas którego zaprezentowana została biżuteria pARTs oraz najnowsza kolekcja marki Caterina. Wszystkie stylizacje zostały wybrane i dopasowane przez Anię Męczyńską, a profesjonalnym makijażem modelek zajęły się wizażystki z marką kosmetyczną Bobbi Brown. Na spotkaniu gościliśmy także naszych specjalnych Partnerów: markę Castrol, Raiffeisen Leasing, Teatr Wielki, SPA_larnia oraz HOT_elarania. Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom, które tego wieczory były z nami. I już czekamy na następną edycję i kolejne kobiece święto.

Zmysłowe spotkanie

6 marca 2014 r

Kolejna edycja Dnia Kobiet odbyła się 6 marca w Salonie Volvo na Malcie. Wieczór był dedykowany kobietom związanym z Firmą Karlik i marką Volvo. Motywem przewodnim spotkania były zapach i emocje. Warsztaty pt.: „Garderoba zapachowa” poprowadziła Marta Siembab – jedyny polski senselier i niezależny ekspert przekazujący wiedzę związaną ze zmysłem węchu i zjawiskiem zapachu. Zaproszone Panie miały niepowtarzalną okazję poznania autentycznych surowców z palety perfumiarzy, wyjątkowych perfum luksusowych i niszowych oraz tajników ich noszenia i dobierania. Rozmowa z Martą Siembab uświadomiła wszystkim, jak istotny jest odpowiedni wybór perfum i dopasowanie go do nastroju, okazji, pory roku oraz osobistego wizerunku.

Dopełnieniem palety zapachów była prezentacja aromatycznych świec, które podobnie jak perfumy wpływają na emocje i kreują odpowiednią atmosferę. Panie mogły także delektować się luksusowymi pralinami Chocolissimo, które połączone z kawą, wyjątkowo pobudziły tym razem zmysł smaku. Tradycyjnie na zakończenie spotkania zostały rozlosowane nagrody, przekazane przez partnerów Volvo Firma Karlik.

Spotkanie z Katarzyną Miller

14 marca 2013 r

Podczas ekskluzywnego wieczoru, który zorganizowaliśmy dla naszych klientek z okazji Dnia Kobiet w Salonie Volvo Firma Karlik gościem była Katarzyna Miller – psychoterapeutka. publicystka, filozofka, poetka , poetka i autorka takich książek jak: “Być kobietą i nie zwariować”, “Chcę być kochana tak jak chcę”, “Królowe życia”. Specjalnie dla kobiecego grona Pani Kasia wygłosiła wykład “Siła kobiecości”.

Muzycznym akcentem wieczoru był wyjątkowy i energetyczny występ Queens of Violins.

 

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 61 872 90 61
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

pozostało znaków

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Firma Karlik otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Firma Karlik

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.