Kolekcja sailingowa –

jakość, styl i upcykling

Co mówią o Tobie akcesoria i dodatki, które wybierasz? Czego szukasz w modzie? Czy to, co wybierasz pokazuje kim naprawdę jesteś?

Dla nas moda to integralny element dbałości o zrównoważony świat i wybory, których dokonujemy. Najważniejsza w każdym aspekcie jest dla nas troska, wyrażana za pomocą szwedzkiej filozofii #omtanke. To właśnie troska przyświecała nam przy tworzeniu nowej upcyklingowej kolekcji, tym razem sailingowej ze zużytych żagli pozyskanych od Chalkos Yacht Club. Dlaczego?

– Od lat jestem pasjonatem i miłośnikiem żeglarstwa. Widząc zużyte żagle, stwierdziłem, że warto je wykorzystać, nadać im nowe życie i stworzyć produkty, które będą praktyczne. Oczywistym partnerem dla tego projektu stała się Spółdzielnia Socjalna FURIA, z którą współpracujemy i tworzymy kolekcje w duchu upcyklingu już od 2018 roku – podkreśla Łukasz Jankowiak, regionalny dyrektor sprzedaży w Volvo Firma Karlik.

Akcesoria sailingowe uszyto z prawdziwych żagli, które zyskały nowe życie. Każdy element kolekcji  jest unikalny, zawiera inny element żagla, niektóre mają nadruk, oryginalne kolory, inne są w całości białe. Łączy je jedno – są prawdziwe, trochę poszarzałe, trochę przytarte i wszystkie od początku do końca zostały ręcznie wykonane.

Kolekcję uszyli pracownicy Spółdzielni Socjalnej FURIA, która jako pierwsza w Polsce od 2014 roku wdraża autorski, innowacyjny model aktywizacji zawodowej osób w spektrum autyzmu. Z każdej sprzedaży przekazujemy środki dla Fundacji FIONA, działającej na Rzecz Integracji Osób Niepełnosprawnych i Autystycznych.

Ten projekt łączy ideę upcyklingu, zaangażowania społecznego oraz inicjatywę charytatywną. – Dzięki naszej współpracy osoby, które na otwartym rynku pracy nie mogą znaleźć zatrudnienia, pracują i realizują się zawodowo. Ręcznie wykonana kolekcja została wzbogacona o dohaftowane indywidualnie logo. Na etapie produkcji, tworzenia prototypów zaangażowanych było wiele osób i każdy dołożył „cegiełkę” swojego talentu, aby finalnie powstały akcesoria sailingowe z jednoczesną troską o środowisko – podkreśla Anna Janiak, prezes zarządu Fundacji FIONA i Spółdzielni FURIA.

Akcesoria sailingowe niezwykle harmonijnie łączą sportowy styl z dozą eleganckiego szyku. To kolekcja unisex, w której dostępne są nerka, żeglarski worek, kosmetyczka oraz teczka. Z powodzeniem sprawdzą się w codziennych aktywnościach, jak trening, zakupy, spotkania ze znajomymi, czy wyjazdy.

Sailing to dla nas synonim…

SPORTOWEJ ELEGANCJI – nasze dodatki sprawdzą się zarówno w stylizacjach casualowych, sportowych, jak i eleganckich, wprowadzając nieco nonszalancji i luzu do stylizacji.

AUTENTYCZNOŚCI – najważniejsze dla nas jest wyrażenie siebie i swoich potrzeb, ale także współpraca z partnerami, którzy mają podobne wartości.

INDYWIDUALIZMU – możesz stworzyć dowolną stylizację, a jednocześnie zyskujesz pewność, że produkt, który wybrałeś gwarantuje niepowtarzalność. Każdy jest inny, powstał z innego fragmentu żagla i został ręcznie wykonany.

LAGOM – dokładnie tyle, ile potrzebujesz. Stawiamy na zrównoważoną modę, dbałość o środowisko i troskę o innego człowieka.

INSPIRACJI – baw się modą i dodatkami. Eksperymentuj. Stawiaj na nieoczywiste rozwiązania i ciągle poszukuj. Nic Cię nie ogranicza.

NOWOŚCI – bądź otwarty na to co Cię otacza, poszukuj, zadawaj pytania, dociekaj.

GÖTEBORGA – W 1927 roku z linii produkcyjnej na wyspie Hisingen w Göteborgu zjechał pierwszy seryjnie produkowany samochód Volvo – ÖV4. To marka Volvo jest dla nas wyznacznikiem wartości i naszą kotwicą.

Nerka – jeden z najmodniejszych dodatków sezonu!

Wykonana ze zużytych żagli i pasów bezpieczeństwa pozyskanych z samochodów. Nerka wróciła do łask na fali popularności mody lat 90., w których stanowiła nieodłączny element streetwearowych outfitów. Saszetka nerka, niegdyś wyłącznie sportowa, noszona na biodrach, dziś ma wiele oryginalnych odsłon – od casualowych, po eleganckie, pasuje do modnych, miejskich outfitów, sportowych trendów łączonych z klasyczną elegancją. W czym tkwi jej fenomen? Noszona cross-body z powodzeniem zastępuje listonoszkę, na ramieniu staje się idealnym zamiennikiem klasycznej torebki, przerzucona w taki sposób by saszetka znalazła się na plecach staje się wygodnym plecakiem. To nie tylko wygodny dodatek, ale także element stylizacji, dzięki któremu można stworzyć oryginalny look.

Cena: 169 zł brutto

Żeglarski worek

Pojemny, praktyczny i wygodny. Każdy jest unikalny i inny. Pasuje do stylu casualowego, sportowego, ale świetnie wygląda także w połączeniu z eleganckimi stylizacjami. Idealny na trening, wyjazd, plażę. Element, który stworzy stylizację i nada jej wyjątkowego charakteru!

Cena: 199 zł brutto

Kosmetyczka

Praktyczna i pojemna. Połączenie funkcjonalności z prostym fasonem. Świetny dodatek zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Pojemny model z funkcjonalnie zaplanowanym wnętrzem pomieści wiele kosmetyków i akcesoriów. Z przodu kieszeń zamykana na rzep. Wymiary: 14cmx25 cmx6 cm

Cena: 99 zł brutto

Teczka

Funkcjonalny wybór na co dzień, ułatwiający utrzymanie porządku w dokumentach i lepszą organizację pracy. Z łatwością pomieści notebooka. Jeśli lubisz otaczać się wyjątkowymi akcesoriami z duszą, z pewnością to idealny wybór dla Ciebie. Wymiary: 24 cmx 35cm

Cena: 99 zł

Set nerka, kosmetyczka, żeglarski worek cena: 399 zł

Szczegóły: marketing@karlik.dealervolvo.pl

 

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 61 872 90 61
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Firma Karlik otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Firma Karlik

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.