Nagrody dla Volvo Firma Karlik

Volvo Firma Karlik Dealerem Roku 2018

Z ogromną dumą i radością informujemy, że Firma Karlik podczas dorocznej konferencji dealerskiej Volvo Car Poland została uhonorowana Tytułem Dealera Roku 2018. – Cieszę się, że praca całego naszego zespołu została doceniona. Ta nagroda to także efekt zaufania, jakim obdarzają nas Klienci i Partnerzy. To dzięki nim co roku podnosimy sobie coraz wyżej poprzeczkę. Czujemy się zmotywowani, by kontynuować tę drogę – mówi Joanna Karlik – Knocińska, właścicielka Firmy Karlik. Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom biznesowym i klientom za zaufanie, jakim nas obdarzacie. Ten sukces to również Wasza zasługa.

Poznań Motor Show Awards 2018

Podczas tegorocznych targów Poznań Motor Show otrzymaliśmy wyjątkową nagrodę za najpiękniejsze stoisko. Kapituła Poznań Motor Show doceniła skandynawski klimat oraz design i wyróżniła stoisko Volvo, na którym zaprezentowano modele XC40 – Car Of The Year 2018, XC60 – World Car Of The Year 2018 oraz nowe V60. Nagrodę od Piotra Wielgusa w imieniu całej rodziny Volvo odebrał dyrektor zarządzający Volvo Firma Karlik, Rafał Król.

II miejsce w Konkursie Dealer Roku 2017

Niezwykle nam miło, że Firma Karlik ponownie stanęła na podium i znalazła się w gronie najlepszych dealerów marki Volvo w Polsce. Dealerzy byli oceniani przez cały rok pod kątem licznych i wymagających kryteriów ustalonych przez Volvo Car Poland. Wśród wyznaczników decydujących o przyznaniu tytułu Dealera Roku znalazły się między innymi: realizacja planów sprzedaży samochodów nowych części i akcesoriów, prezentowany zgodnie ze standardami najwyższy poziom obsługi klienta, a także jakość i rodzaj prowadzonych regionalnie działań marketingowych. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim partnerom biznesowym i przyjaciołom. Ten sukces to również Wasza zasługa!

Tytuł Dealera Roku 2016

Jubileuszowy rok przyniósł Firmie Karlik sukces i wielki powód do dumy. Podczas dorocznej konferencji dealerskiej organizowanej przez Volvo Car Poland ogłoszono zwycięzcę konkursu Volvo Masters i wyłoniono najlepszego dealera w całej sieci Volvo. Miło nam poinformować, że Tytuł Dealera Roku 2016 otrzymała Firma Karlik, która przez cały rok aktywnie i rzetelnie realizowała wyznaczone punkty konkursu i najlepiej sprostała wymogom stawianym przez importera.

„Rok 2017 to jubileusz zarówno dla szwedzkiej marki, jak również dla Firmy Karlik celebrującej 15-lecie współpracy z marką Volvo, dlatego otrzymana nagroda i tytuł Dealera Roku 2016 ma dla nas szczególne znaczenie i symboliczną wartość. Zwycięska statuetka jest uhonorowaniem intensywnej pracy i zaangażowania całej firmy, jednocześnie daje nam jeszcze większą motywację do realizacji zaplanowanych na ten rok działań. Przed nami kolejne trudne wyzwania – aktualnie trwa kompleksowa modernizacja naszych dwóch stacji dealerskich. Jesteśmy przekonani, że nowoczesna odsłona salonów oraz serwisów po tej metamorfozie, zapewni Klientom najwyższy poziom komfortu i zadowolenia. ” – wypowiada się Joanna Karlik-Knocińska, Właścicielka Firmy Karlik, która osobiście odebrała nagrodę.

Finał Ogólnoświatowego Konkursy VISTA 2016 – 5 miejsce dla Serwisu Volvo Firma Karlik

Z wielką przyjemnością i ogromną dumą informujemy, że nasz zespół specjalistów z serwisu Volvo Firma Karlik Poznań – Malta zajął 5 miejsce w ogólnoświatowym finale VISTA 2016 (Volvo International Service Training Award) zorganizowanym w Szwecji. W finale wzięły udział drużyny z 40 krajów, które rywalizowały w zakresie wiedzy teoretycznej oraz zadaniach praktycznych. Serdecznie gratulujemy naszym kolegom.

Nagroda Rynku Dealerskiego – Najlepsza Inicjatywa Marketingowa 2016

Miło nam poinformować, że podczas 7 Ogólnopolskiego Kongresu Dealerów Samochodowych Firma Karlik otrzymała Nagrodę Rynku Dealerskiego w kategorii Najlepsza inicjatywa marketingowa 2016. Firma Karlik została nagrodzona za wyjątkowy projekt Karlik ART i kolekcję pARTs, która powstała ze zużytych części pobranych z samochodów marki Volvo. Każdy element tej wyjątkowej kolekcji został stworzony zgodnie z ideą upcyklingu, który zakłada przetwarzanie surowców wtórnych w produkty nowe o wyższej wartości.

I miejsce VISTA 2016 dla Serwisów Volvo Firma Karlik

15 kwietnia w Olsztynie miał miejsce finał krajowy edycji VISTA 2016 (Volvo International Service Training Award). W finale wzięło udział 6 zespołów wyłonionych w wyniku 3 rund kwalifikacyjnych z 47 zespołów ogółem, jakie wystartowały w tej edycji kilka miesięcy temu. W trakcie finału zespoły wykonywały sześć różnych zadań z obszaru diagnostyki pojazdów, obsługi Klienta i doboru części. Jesteśmy dumni, że nasz zespół specjalistów z serwisu Volvo Firma Karlik Poznań – Malta zajął I miejsce! Zwycięski zespół Firma Karlik Malta będzie reprezentował polską sieć dealerską Volvo na ogólnoświatowych zawodach VISTA w Szwecji w czerwcu tego roku. Trzymamy kciuki za naszych kolegów i życzymy powtórzenia wyniku w Geteborgu!

VISTA 2022

Dwa zespoły reprezentujące Volvo Firma Karlik zostały laureatami prestiżowego konkursu VISTA 2022, zajmując drugie i trzecie miejsce. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej ekipy serwisowej w każdym kraju

Dowiedz się więcej
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 61 872 90 61
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Firma Karlik otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Firma Karlik

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.