Świąteczny klimat z Volvo

– prezenty pod choinkę

Spokojnych Świąt| God Jul

Znalezienie prezentu pod choinkę to nie lada wyzwanie!

Mikołaju, bez obaw! Pomożemy. W tym roku przygotowaliśmy świąteczne zestawy w duchu Volvo.

Bliskie są nam hasła #lagom – dokładnie tyle, ile potrzebujesz oraz #omtanke – szeroko pojęta troska. Dlatego wśród naszych zestawów prezentowych są produkty ręcznie wykonywane, naturalne, odzwierciedlające filozofię życia w zgodzie z naturą i z samym sobą.

Inspiracje i pomysły na świąteczne prezenty!

Prezenty można kupić w naszych salonach lub zamawiając przez adres kontakt@karlik.dealervolv.pl

Świąteczna bombka Volvo

Doceniając rzemiosło artystyczne oraz współpracę z lokalnym przedsiębiorcą w tym roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia, stworzyliśmy wyjątkową, ręcznie wykonaną bombkę, aby każdy mógł mieć Volvo blisko siebie. Doceniajmy chwile spędzane w gronie najbliższych w otoczeniu dekoracji tworzących wyjątkową atmosferę.

Cena: 49,90 zł brutto

  • Bombki można kupić w naszych salonach lub zamawiając przez adres kontakt@karlik.dealervolv.pl

Zestaw #lagom – Herbata Lagom + Bambusowy Termos Lagom

Bambusowy termos z sitkiem i herbata Akademii Lagom to idealne połączenie.

Herbata Ziołowa Lagom 40 g: Składniki: Biała herbata Mao Feng Trawa cytrynowa Jabłko Płatki róż Bławatek

Termos 400 ml Wymiary produktu: Ø6,8 x 21 cm

Cena: 162,50 zł

Zestaw #lagom – Herbata Lagom + Bambusowy Termos Lagom +perfumy LIV

Bambusowy termos z sitkiem, herbata Akademii Lagom

Herbata Ziołowa Lagom 40 g: Składniki: Biała herbata Mao Feng Trawa cytrynowa Jabłko Płatki róż Bławatek

Termos 400 ml Wymiary produktu: Ø6,8 x 21 cm

Perfumy do wnętrz LIV LIV är du och jag – ŻYCIE to ty i ja

Perfumy do wnętrz inspirowane skandynawską filozofią Lagom, czyli „Nie za dużo, nie za mało. Dokładnie tyle, ile potrzebujesz”. Subtelne nuty zapachowe zachęcają do korzystania z życia w sposób zrównoważony i celebrowania każdej godziny, minuty, sekundy. LIV oznacza po szwedzku ŻYCIE i nawiązuje do symboliki wierzeń nordyckich. Nazwa LIV została napisana alfabetem runicznym, a runy według nordyckiej tradycji aktywują siły psychiczne ukryte w podświadomości.

Nuty zapachowe: Górne nuty: Cytryna, Imbir, Mięta Środkowe nuty: Nuty Aromatyczne, Jaśmin Podstawowe Nuty: Białe Piżmo, Wetyweria, Suche Drewno

Pojemność: 50 ml Przeznaczenie: Wnętrza, Samochód

Cena: 287,50zł

pARTs Jewelry

Wyrażaj siebie każdego dnia z pARTs. Wyznajemy filozofię życia w zgodzie z naturą i z samym sobą #selflove. Marka powstała w 2014 roku, łącząc pasję do samochodów, miłość do pięknej biżuterii oraz ogromne wyczucie problemów współczesnego świata. To ręcznie wykonana biżuteria, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, która w myśl idei upcyklingu powstaje z elementów pochodzących z samochodów.

  • Zestawy można kupić w naszych salonach lub zamawiając przez adres kontakt@karlik.dealervolv.pl

Machina (serduszko i bransoletka)

Zestaw z Kolekcji Machina składający się z naszyjnika w kształcie serca oraz bransoletki. Oba elementy powstały z mosiądzu oraz fragmentów modułu elektronicznego. Bransoletka została wzbogacona czarnym kryształem Swarovskiego.

Cena oryginalna: 1050 zł

Cena zestawu: 840 zł (20%)

Infinity (bransoletka i naszyjnik)

Zestaw z Kolekcji Infinity składający się z naszyjnika oraz bransoletki. Oba elementy powstały z mosiądzu oraz fragmentów modułu elektronicznego, który został pomalowany na czarno.

Cena oryginalna: 880 zł

Cena zestawu: 750 zł (15%)

Natural (naszyjnik i bransoletka)

Zestaw z Kolekcji Natural składający się z naszyjnika i bransoletki. Oba elementy powstały z kamieni naturalnych takich jak: jaspis, granat, kryształ górski i karneol oraz została wzbogacona o fragmenty skór tapicerki samochodowej.

Cena oryginalna: 1336 zł

Cena zestawu: 1060 zł (20%)

Zestaw MEN Machina – zielony

Zestaw dla mężczyzny z Kolekcji Machina składający się z bransoletki oraz spinek do mankietów. Oba elementy powstały z mosiądzu oraz fragmentów modułu elektronicznego.

Cena oryginalna: 987 zł

Cena zestawu: 787 zł (20%)

Zestaw MEN Machina – srebrny

Zestaw dla mężczyzny z Kolekcji Machina składający się z bransoletki oraz spinek do mankietów. Oba elementy powstały z mosiądzu oraz fragmentów srebrnego próbnika lakieru.

Cena oryginalna: 810 zł

Cena zestawu: 690 zł (15%)

Spinki do manietów

Męskie spinki do mankietów z Kolekcji Machina powstały z mosiądzu oraz czarnego fragmentu próbnika lakieru.

Cena: 390 zł

Męska bransoletka

Męska bransoletka z Kolekcji Machina powstała z mosiądzu oraz fragmentu modułu elektronicznego.

Cena: 420 zł

Naszyjnik z kolekcji Natural

Naszyjnik z Kolekcji Natural wykonany z mosiądzu oraz wzbogacony fragmentami tapicerki samochodowej. Naszyjnik posiada regulowane zapięcie, co pozwala nosić go ja trzy sposoby.

Cena: 399 zł

Męska bransoletka

Męska bransoletka z Kolekcji Machina, która powstała z paska napędu alternatora. Bransoletka posiada regulowane zapięcie w srebrnej kolorystyce.

Cena: 317 zł

Kolczyki Natural

Średniej długości kolczyki z Kolekcji Natural wykonane z mosiądzu oraz fragmentów skór tapicerski samochodowej. Dostępne w kolorystyce czerwono – granatowej.

Cena: 399 zł

Spinki do mankietów Machina

Męskie spinki do mankietów z Kolekcji Machina, wykonane z mosiądzu w srebrnej tonacji oraz uzupełnione fragmentem układu elektronicznego.

Cena: 670 zł

Bransoletka unisex

Bransoletka Unisex z Kolekcji machina wykonana z kulek oraz fragmentu próbnika lakieru. Bransoletka występuje w różnej kolorystyce: czerwony, czarny, srebrny oraz zielony układ elektroniczny.

Cena: 420 zł

Natural (naszyjnik i bransoletka)

Zestaw z Kolekcji Natural składający się z naszyjnika i bransoletki. Oba elementy powstały z mosiądzu oraz fragmentów skór tapicerki samochodowej. Dodatkowo bransoletka została wzbogacona o kamienie naturalne: jaspis, granat, kryształ górski oraz karneol.

Cena oryginalna: 852 zł

Cena zestawu: 720 zł (15%)

Infinity (naszyjnik i kolczyki)

Zestaw z Kolekcji Infinity składający się z naszyjnika i kolczyków. Oba elementy powstały z mosiądzu oraz zostały wzbogacone o elementy nawiązujące do tłoczków samochodowych.

Cena oryginalna: 599 zł

Cena zestawu: 500 zł (15%)

Natural (naszyjnik, bransoletka i kolczyki)

Zestaw z Kolekcji Natural składający się z naszyjnika, bransoletki oraz kolczyków. Wszystkie elementy powstały z mosiądzu oraz fragmentów skór tapicerki samochodowej. Dodatkowo naszyjnik oraz bransoletka zostały wzbogacone o kamienie naturalne: kryształ górski, jaspis, granat, karneol.

Cena oryginalna: 1735 zł

Cena zestawu: 1385 zł (20%)

Infinity (naszyjnik, bransoletka i kolczyki)

Zestaw z Kolekcji Infinity składający się z naszyjnika, bransoletki oraz kolczyków. Wszystkie elementy powstały mosiądzu oraz układu elektronicznego, który został pomalowany na czarno.

Cena oryginalna: 1460 zł

Cena zestawu: 1160 zł (20%)

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie?

kontakt@karlik.dealervolvo.pl

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 61 872 90 61
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Firma Karlik otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Firma Karlik

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.