Chcesz poczuć się pewnie na drodze?

Dołącz do nas!

Opanuj sztukę bezpiecznego poruszania się po drodze.

Już jesienią organizujemy nową edycję naszej Szkoły Bezpiecznej Jazdy. Jeśli planujesz wziąć udział w wydarzeniu, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Jeśli jeszcze nie jesteś w gronie naszych Klientów, a chciałbyś skorzystać ze szkolenia napisz do nas! Doślemy informacje o możliwości wykupienia udziału w naszym kursie.

Szkoła Bezpiecznej Jazdy

maj 2023

Wyprowadzanie auta z poślizgu podsterownego, omijanie pojawiającej się nagle przeszkody oraz płynna jazda po okręgu to moduły tegorocznej wiosennej edycji Szkoły Bezpiecznej Jazdy, które wzbudzały wśród uczestników najwięcej emocji i trudności.

Szkoła Bezpiecznej Jazdy to wyjątkowa inicjatywa od lat realizowana przez Volvo Firma Karlik, zgodnie z filozofią i wartościami skandynawskiej marki. #omtanke – czyli szeroko pojęta troska o drugiego człowieka, dbanie o środowisko naturalne oraz dążenie do poprawy bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego, wpisane są w DNA marki Volvo.

Dzięki edukacyjnemu eventowi zorganizowanemu wspólnie z Bednary City Driving oraz Medevac zaproszeni goście po raz kolejny mieli okazję zdobyć cenną wiedzę oraz praktyczne umiejętności, jak jeździć lepiej i przede wszystkim bezpieczniej.

Infrastruktura toru szkoleniowego pozwala na sprawdzenie oraz poprawienie własnych umiejętności za kierownicą w bezpiecznym środowisku i pod kontrolą doświadczonych instruktorów. Dzięki takim elementom toru jak płyty poślizgowe czy szarpak kierowcy w praktyce mogli odczuć jak zachowuje się pojazd tracący przyczepność, sprawdzić własne reakcje w sytuacjach niespodziewanych, zdobyć doświadczenie w warunkach ekstremalnych i przede wszystkim wypracować poprawne zachowania, które pozwolą im uniknąć zderzenia na drodze.

Podczas wydarzenia nie zabrakło również elementów szkolenia z pierwszej pomocy. Uczestnicy pod okiem ratowników medycznych z firmy Medevac mieli okazję zabezpieczyć miejsce zdarzenia, zwracając przy tym szczególną uwagę również na własne bezpieczeństwo. Upozorowany wypadek sprawdzał spostrzegawczość i wiedzę uczestników.

Pewniej i bezpieczniej z Volvo!

Szkoła Bezpiecznej Jazdy

październik 2019

Poznanie granic swoich możliwości, weryfikacja umiejętności, lekcja pokory – to tylko kilka oceń uczestników Szkoły Bezpiecznej Jazdy Volvo Firma Karlik, edukacyjnego eventu, dzięki któremu można zrozumieć co dzieje się z samochodem w skrajnej sytuacji i poznać jak działają systemy bezpieczeństwa.

 

Szkolenie pod czujnym okiem instruktorów Bednary Driving City oraz ratowników z Medevac Kursy Pierwszej Pomocy odbyło się 5. października br. – Najważniejsze w tym szkoleniu jest to, aby poznać granice swoich możliwości, zobaczyć jak działają systemy bezpieczeństwa, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy oraz czy jesteśmy w stanie dobrze zahamować. Uczestnicy mogą zrozumieć jak prędkość wpływa na zatrzymanie samochodu i uświadomić sobie ryzyko zbyt szybkiej jazdy – podkreślali instruktorzy Bednary Driving City.

Przez cały dzień uczestnicy ćwiczyli awaryjne hamowanie na różnego rodzaju nawierzchni, technikę jazdy w zakręcie, hamowanie i omijanie przeszkód, zachowanie w przypadku poślizgu nadsterownego i podsterownego oraz udzielanie pierwszej pomocy ofiarom wypadków.

Z kolei podczas części teoretycznej szczegółowo omawiano prawidłową pozycję za kierownicą, czy jak właściwe zapinać pas bezpieczeństwa. Podczas szkolenia wielokrotnie padało stwierdzenie, że bardzo często sami stwarzamy sobie zagrożenie, m.in. po zapięciu pasa bezpieczeństwa, trzeba go jeszcze zaciągnąć. W sytuacji zagrożenia, właśnie ta prosta czynność może nam uratować życie.

– Dla marki Volvo bardzo ważne jest budowanie świadomości wśród kierowców, nie skupiamy się wyłącznie na sprzedaży bezpiecznych samochodów, ale chcemy także, aby kierowcy poruszali się bezpiecznie. Szereg prób, ćwiczenia i widać było efekty, a uczestnicy szkolenia byli autentycznie zaskoczeni jak wiele mogli się nauczyć. To doświadczenie, które zaprocentuje, wyrabia pewne mechanizmy, które w skrajnych sytuacjach pomogą właściwe zareagować – podkreśla Piotr Żuchowski, dyrektor sprzedaży Volvo Firma Karlik.

Szkoła Bezpiecznej Jazdy

wrzesień 2019

Otwiera oczy” – tak o evencie edukacyjnym Szkoła Bezpiecznej Jazdy Volvo Firma Karlik mówili jego uczestnicy. Spotkanie odbyło się 14 września br. w ośrodku Bednary Driving City.

 

Volvo Firma Karlik cyklicznie zaprasza klientów na  Szkołę Bezpiecznej Jazdy –  spotkanie edukacyjne, podczas którego  jeżdżąc flotą modeli Volvo pod opieką  instruktorów przez cały dzień  ćwiczą: awaryjne hamowanie na różnego rodzaju nawierzchni, technikę jazdy w zakręcie, hamowanie i omijanie przeszkód oraz zachowanie w przypadku poślizgu nadsterownego i podsterownego.

Uczestnicy pod okiem zawodowych ratowników medycznych uczyli się także jak udzielać pierwszej pomocy poszkodowanym w wyniku kolizji drogowej.

Instruktorzy z Ośrodka Bednary Driving City podkreślali, że jednym z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych jest zjechanie z drogi z niewiadomych przyczyn. Dlatego tak ważne jest ćwiczenie zachowań, które mogą uratować życie w sytuacji zagrożenia. – Tego typu eventy są bardzo potrzebne, niezwykle otwierają oczy i uświadamiają jak ważne są odpowiednie zachowania i reakcje – powiedziała jedna z uczestniczek spotkania.

– Szkoła Bezpiecznej Jazdy to bardzo wartościowy event, podczas którego nasi klienci mogą nie tylko przetestować całą flotę modeli Volvo i sprawdzić jak nasze samochody reagują w sytuacji zagrożenia, ale i zdobyć praktyczne umiejętności. Jak pokazuje szkolenie czasem z pozoru proste czynności mogą zminimalizować skutki wypadku i naprawdę uratować życie – jak choćby odpowiednie zapięcie pasa – mówi Łukasz Jankowiak, regionalny dyrektor sprzedaży Volvo Firma Karlik.

Na zakończenie  wszyscy goście otrzymali certyfikaty potwierdzające ukończenie edukacji z zakresu bezpiecznej jazdy.

– Zajęcia konsekwentnie kontynuujemy od ponad 10 lat, za każdym razem zapraszając  inną grupę Klientów. Bezpieczeństwo jest wpisane w DNA marki Volvo. Dlatego dokładamy starań, by podnosić wiedzę i umiejętności kierowców jeżdżących Volvo. Kolejna edycja Szkoły Bezpiecznej Jazdy odbędzie się już 5 października – podsumowuje Sylwia Skorupińska, marketing manager Volvo Firma Karlik

Naprawdę warto! Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Szkoła Bezpiecznej Jazdy

Szkoła Bezpiecznej Jazdy

wiosna 2019

Jak bezpiecznie hamować na różnej nawierzchni i omijać przeszkody, jak zachować się w przypadku poślizgu oraz w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy – to tylko część zagadnień  z którymi mierzyli się uczestnicy wyjątkowego eventu, Szkoła Bezpiecznej Jazdy, zorganizowanego 18 maja br. w ośrodku Bednary Driving City przez Volvo Firmę Karlik. W szkoleniu wzięli  udział aktorka Grażyna Wolszczak, ambasadorka marki Volvo Firma Karlik oraz ponad 40 klientów.

 

Volvo Firma Karlik na pierwszym miejscu zawsze stawia bezpieczeństwo i dlatego  cyklicznie zaprasza klientów na  Szkołę Bezpiecznej Jazdy –  to spotkanie edukacyjne, podczas którego  jeżdżąc flotą modeli Volvo pod opieką  instruktorów, można  ćwiczyć: awaryjne hamowanie na różnego rodzaju nawierzchni, technikę jazdy w zakręcie, hamowanie i omijanie przeszkód, czy zachowanie w przypadku poślizgu nadsterownego i podsterownego.

Ważną częścią wiosennej edycji szkolenia był kurs udzielania pierwszej pomocy oraz reakcji w przypadku gdy możemy ratować poszkodowanych w wyniku kolizji drogowej. Uczestników edukowała i praktycznie egzaminowała grupa zawodowych ratowników medycznych.

– Przećwiczenie jak właściwie hamować w sytuacjach zagrożenia czy  omijać niespodziewane przeszkody było bardzo cenne. Instruktorzy  przez cały dzień przekazywali nam niezwykle ważne informacje, czasem, wydawałoby się, że  oczywiste, m.in.  jak ważne jest zajęcie prawidłowej postawy za kierownicą oraz że za każdym razem po zapięciu pasa bezpieczeństwa, trzeba go jeszcze zaciągnąć. W sytuacji zagrożenia, właśnie ta prosta czynność może nam uratować życie. Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tak wartościowym szkoleniu – komentuje Grażyna Wolszczak.

Cenne doświadczenie, wartościowe i potrzebne – tak szkolenie ocenili jego uczestnicy. Na zakończenie wszyscy goście otrzymali certyfikaty potwierdzające ukończenie edukacji z zakresu bezpiecznej jazdy.

– Dla marki Volvo bezpieczeństwo nie jest pustym sloganem. Dostarczamy nie tylko samochody z zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa, ale i dokładamy starań, by podnosić wiedzę i umiejętności kierowców jeżdżących Volvo. Jak pokazuje szkolenie, większość z nas, często ma złe nawyki i nie zdaje sobie sprawy, jak czasem z pozoru proste czynności, mogą naprawdę uratować życie – podsumowuje Piotr Żuchowski – Dyrektor Sprzedaży Volvo Firma Karlik.

Szkoła Bezpiecznej Jazdy

jesień 2017

W sobotę 14 października, w ośrodku szkolenia kierowców w Bednarach zorganizowaliśmy dla wybranej grupy Klientów Szkołę Bezpiecznej Jazdy z flotą modeli Volvo.

Nowoczesna infrastruktura ośrodka pozwoliła kierowcom na sprawdzenie swoich umiejętności w trudnych warunkach oraz aktywne testowanie zaawansowanych systemów bezpieczeństwa stosowanych w modelach Volvo pod okiem doświadczonych instruktorów. Podczas zajęć praktycznych uczestnicy mieli okazję poznać i ćwiczyć: awaryjne hamowanie na różnej nawierzchni, technikę jazdy w zakręcie, hamowanie i omijanie przeszkody, reakcję na poślizg nadsterowny i podsterowny.

Goście poznali także tajniki jazdy terenowej oraz próby sportowej. Atrakcją szkolenia było spotkanie z Tomaszem Czopikiem 4-krotnym Rajdowym Mistrzem Polski, który z uczestnikami spotkania na pokładzie Volvo, wykonał ekstremalny przejazd po torze. Na zakończenie szkolenia wszyscy goście otrzymali certyfikaty, a dla najlepszych kierowców organizatorzy przygotowali nagrody specjalne. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

 

Nasi klienci mogli sprawdzić swoje umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach

Szkoła Bezpiecznej Jazdy

jesień 2015

Jesienna edycja Szkoły Bezpiecznej Jazdy zorganizowana 9 października 2015 roku dla klientów przez Firmę Karlik Autoryzowanego Dealera Volvo na lotnisku w Kąkolewie.

To była niesamowita przygoda z teoretyczną i praktyczną nauką. Zajęcia przeprowadziliśmy na flocie najnowszych modeli Volvo, między innymi Volvo XC90 oraz Volvo V60 Cross Country.

 

Szkoła Bezpiecznej Jazdy obejmuje zajęcia teoretyczne oraz praktyczne

Szkoła Bezpiecznej Jazdy

wiosna 2014

Szkoła Bezpiecznej Jazdy zorganizowana na lotnisku w Kąkolewie wiosną 2014 przez Firmę Karlik. Uczestnicy SBJ pod okiem instruktorów testowali samochody marki Volvo w ekstremalnych warunkach oraz przeszli szkolenie z zakresu pierwszej pomocy.

Była to wyjątkowa okazja na poznanie możliwości marki Volvo i systemów bezpieczeństwa zamontowanych w samochodach, które od lat uchodzą za najbezpieczniejsze na świecie i potwierdzają to w najbardziej prestiżowych testach.

Szkoła Bezpiecznej Jazdy to wyjątkowa okazja na poznanie możliwości marki Volvo i systemów bezpieczeństwa

Szkoła Bezpiecznej Jazdy

wiosna 2013

18 maja 2013 r. zorganizowaliśmy na lotnisku w Kąkolewie Szkołę Bezpiecznej Jazdy. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów uczestnicy mieli okazję testować modele Volvo w ekstremalnych warunkach i sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą.

Szkoleniowcy zwracali szczególną uwagę na właściwą pozycję za kierownicą i prawidłowe dopasowanie ustawień fotela i kierownicy do sylwetki kierowcy. Pokaz pierwszej pomocy oraz profesjonalny instruktaż postępowania z ofiarami wypadku uświadomił uczestnikom, jak istotna jest natychmiastowa reakcja.
Jednym z elementów szkolenia był tradycyjny slalom między słupkami, który wymagał refleksu i właściwego oszacowania odległości. Niezwykle cenne okazały się wskazówki instruktorów, jak należy reagować w sytuacji, gdy przed maską auta nieoczekiwanie pojawi się przeszkoda.
Najtrudniejszy i najbardziej ekstremalny dla kierowców okazał się moduł wymagający opanowania rozpędzonego auta na mokrym zakręcie i wyprowadzenie go z poślizgu. Zadanie mocno podniosło poziom adrenaliny wszystkim uczestnikom szkolenia.
Klienci, którzy wzięli udział w Szkole Bezpiecznej Jazdy otrzymali specjalne Certyfikaty.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolenia za aktywność i zapraszamy na kolejną edycję Szkoły Bezpiecznej Jazdy.

Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów uczestnicy mieli okazję testować modele Volvo

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 61 872 90 61
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Firma Karlik otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Firma Karlik

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.