Czy warto robić przegląd

w autoryzowanym serwisie Volvo?

Autoryzowany Serwis Volvo czy niezależny warsztat? – oto jest pytanie! Dlaczego warto postawić na ASO Volvo Poznań?

Jeśli boli Cię ząb, szukasz odpowiedniego dentysty i zawsze wybierasz w Twojej opinii najlepszego. Jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości, idziesz do odpowiedniego specjalisty, nie szukasz zamiennika, zawsze stawiasz na najlepszą opiekę. A jak jest w przypadku Twojego Volvo? Warto zadbać o swoje bezpieczeństwo także na drodze. Wybierając Autoryzowany Serwis Volvo, inwestujesz w swoje życie i spokojny sen.

Badanie techniczne w ASO Volvo Poznań

Mechanicy zatrudnieni w Autoryzowanym Serwisie Volvo Poznań specjalizują się w naprawie samochodów konkretnej, dedykowanej marki. Czy nie potrafią naprawić samochodów innych marek? Oczywiście, że potrafią, ale ta specjalizacja daje gwarancję nie tylko precyzyjnej diagnozy, ale i prawidłowej naprawy. Doradcy serwisowi w ASO Volvo korzystają z odpowiedniego sprzętu, który jest dedykowany konkretnej marce i systematycznie aktualizowany.  Na bieżąco mają dostęp do najnowszych oraz dodatkowych informacji na temat poszczególnych modeli samochodów, co ułatwia diagnostykę i skraca czas naprawy. Autoryzowany Serwis Volvo spełnia restrykcyjne normy marki, a pracujący w nim specjaliści-mechanicy podlegają stałej kontroli, a także systematycznie uczestniczą w szkoleniach.

– Przegląd w naszym Autoryzowanym Serwisie Volvo Poznań jest wykonywany zgodnie z programem dedykowanym przez markę. W ramach usługi aktualizowane jest oprogramowanie modułów samochodu, czego nie świadczą nieautoryzowane serwisy  – podkreśla Paweł Wosik, Specjalista ds. Gwarancji w Volvo Firma Karlik .

Wszystkie systemy elektroniczne w samochodach wymagają odpowiedniego oprogramowania, zbiera ono informacje z poszczególnych czujników, przetwarza je, a następnie steruje podzespołami wykonawczymi. Dlatego niezbędna jest jego prawidłowa aktualizacja, co gwarantuje Autoryzowany Serwis Volvo, ponieważ korzysta z aktualnego oprogramowania urządzenia diagnostycznego i oryginalnych komputerów Volvo.

– Regularne serwisowanie w naszym ASO Volvo Poznań otwiera możliwość wsparcia Volvo przy kosztownych naprawach, to tzw. Goodwill, producent może wesprzeć lojalnego klienta ASO  – podkreśla Paweł Wosik.

Ważnym atutem jest także fakt, że naprawiając i serwisując samochód w Autoryzowanym Serwisie Volvo, zwiększamy jego wartość przy potencjalnej odsprzedaży.

Części zamienne. Bo diabeł tkwi w szczegółach

Niemałe znaczenie ma również fakt, że ASO Volvo montuje tylko oryginalne części zamienne, które charakteryzują się większą wytrzymałością oraz odpornością na zużycie. Ponadto ASO Volvo Poznań na niektóre części udziela dożywotniej gwarancji eksploatacyjnej. Lista jest dostępna w salonach Poznań-Franowo, Malta oraz Baranowo. Wizyta w Autoryzowanym Serwisie Volvo Poznań to nie tylko gwarancja użycia oryginalnych części, ale pewność i spokój, że wszystko zostanie wykonane jak należy.

Na czym polega przegląd w ASO Volvo Poznań?

W ramach usługi przeglądu w ASO Volvo nasi wykwalifikowani doradcy kompleksowo i dokładnie  sprawdzą pojazd zgodnie z listą kontrolną programu Volvo dla danego samochodu i przebiegu. Przede wszystkim skontrolują istotne podzespoły mające wpływ na bezpieczeństwo i komfort użytkowania.  Każdorazowo sprawdzane jest zawieszenie, układ kierowniczy, hamulcowy, płyny eksploatacyjne, wykonywany jest test komputera z aktualizacją oprogramowania wszystkich modułów elektronicznych serwis 2.0. oraz zostaje przedłużona subskrypcja Volvo Cars App na kolejny rok w cenie 1 zł. Podczas każdego przeglądu w ASO Volvo Poznań, jeśli doradca stwierdzi, że powinny zostać wykonane dodatkowe usługi, np. wymiana piór wycieraczek, wymiana rozrządu, geometria pojazdu, wówczas kontaktuje się z właścicielem pojazdu, omawia wycenę i ustala czy mają one zostać zrealizowane.

– Zalecamy wykonanie przeglądu w ASO Volvo, aby mieć pewność, że prace zostały przeprowadzone zgodnie z procedurami jakościowymi. Źle przeprowadzone badanie lub serwis może skutkować zagrożeniem bezpiecznego użytkowania samochodu – mówi Łukasz Dąbrowski, Doradca Techniczny Volvo Firma Karlik. – Dodatkowo przy każdym przeglądzie przedłużamy usługę Volvo On Call. Klientom proponujemy także samochód zastępczy nie starszy niż dwa lata. A po skończonej usłudze serwisowej samochód zostaje oddany na naszą myjnię  – dodaje Łukasz Dąbrowski.

Przegląd ASO Volvo Poznań po 1 roku lub 30 tys. km
Podczas przeglądu serwis ASO Volvo wymieni olej i filtr oleju w silniku oraz filtr klimatyzacji.

Czas trwania badania technicznego: 3 godziny
Szacunkowy koszt: 1745 zł

Przegląd ASO Volvo Poznań po 2 roku i kolejny, ale do 40 tys. km przebiegu
Podczas przeglądu serwis ASO Volvo wymieni olej i filtr oleju w silniku, filtr klimatyzacji, filtr powietrza w silniku, płyn hamulcowy. Jeśli jest silnik benzynowy to dodatkowo są wymieniane świece, a dla silników Diesla filtr paliwa.

Czas trwania badania technicznego: 3 godziny
Szacunkowy koszt: 2328 zł

Przegląd ASO Volvo Poznań po 2 roku lub 60 tys. km z automatyczną skrzynią biegów
Podczas przeglądu serwis ASO Volvo wykona szereg prac, m.in. wymianę oleju i filtra w silniku, filtra klimatyzacji, filtra powietrza w silniku, płynu hamulcowego, filtra paliwa, oleju, w A/T.

Czas trwania badania technicznego: 4 godziny
Szacunkowy koszt: 4440 zł

Przegląd ASO Volvo Poznań po 2 roku lub 60 tys. km ze skrzynią manualną
Zalecamy wówczas wymianę oleju i filtra oleju w silniku, filtra klimatyzacji, filtra powietrza w silniku, płynu hamulcowego, filtra paliwa. Wymiana filtra paliwa nie dotyczy silnika benzynowego, ale w przypadku tego silnika może być potrzeba wymiany świec zap.

Czas trwania okresowego badania technicznego: 2:30-3:00
Szacunkowy koszt: 2751 zł

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 61 872 90 61
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Firma Karlik otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Firma Karlik

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.